بازدید فرماندار هرسین از تامین اجتماعی این شهرستان + عکس

بیستون نیوز :

بابت حقوق و مزایا در سال ۱۳۹۵ جمعاً مبلغ ۶۹ میلیارد ریال و در سه ماهه اول سالجاری نیز ۱۹ میلیارد ریال به مستمری بگیران و بازنشستگان تحت حمایت این شعبه پرداخت گردیده است .

 

به گزارش خبرنگار بیستون ، امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین با حضور در اداره تامین اجتماعی هفته تامین اجتماعی را به کارکنان آن و خانواده بزرگ تامین اجتماعی کشور تبریک گفت.
فرماندار هرسین در این دیدار که صبح امروز انجام گرفت طی سخنانی اظهار داشت : ۲۵ تیرماه هرسال فرصت مناسبی است در راستای تقدیر از کارکنان سازمان تامین اجتماعی و بیان و اطلاع رسانی خدمات این سازمان مردمی در پایبندی به تعهدات خود است.
شاه آبادی خدمات رسانی مطلوب ، رضایتمندی و رفاه بیمه شدگان را از اولویت های اصلی این سازمان در راستای تحقق شعار سال برشمرد .
فرماندار شهرستان هرسین تصریح کرد : از مهمترین راهبردهای این سازمان فعال و پویا ایجاد امنیت اقتصادی و اجتماعی برای بیمه شدگان است.
شاه آبادی در پایان سخنانش کار آمدی و ارائه خدمات و تلاش های صادقانه را از مهمترین ویژگی های این سازمان بزرگ کشور و کارکنان آن دانست.
در ادامه فریبرز قاسمی رئیس اداره تامین اجتماعی شعبه هرسین ضمن ارائه گزارشی از وضعیت بیمه شدگان و اقدامات این شعبه اظهار داشت : تعداد کل بیمه شدگان اصلی تا پایان خرداد ماه سالجاری ۵۶۶۷ نفر می باشد که با احتساب تعداد کل افراد تبعی آنها در مجموع ۱۶۹۰۵ نفر از جمعیت شهرستان را تحت پوشش قرار میدهد .
قاسمی در خصوص مبالغ پرداختی به بازنشستگان و مستمری بگیران این شعبه بیان داشت : بابت حقوق و مزایا در سال ۱۳۹۵ جمعاً مبلغ ۶۹ میلیارد ریال و در سه ماهه اول سالجاری نیز ۱۹ میلیارد ریال به مستمری بگیران و بازنشستگان تحت حمایت این شعبه پرداخت گردیده است .
فریبرز قاسمی در پایان افزود : در جهت پرداخت کمک های کوتاه مدت که شامل هزینه های غرامت دستمزد ایام بیماری ، مقرری بگیران بیمه بیکاری ، ایام بارداری ، کمک هزینه ازدواج ، اروتز و پروتز و هزینه کفن و دفن می باشد در سال گذشته و سه ماهه اول سالجاری به ترتیب مبالغ ۹ میلیارد و ۶۶۱ میلیون ریال و ۲ میلیارد و ۹۴۰ میلیون ریال پرداخت گردیده است.
f8287590 29f0 4fd7 b819 12c5ad529959 بازدید فرماندار هرسین از تامین اجتماعی این شهرستان + عکس 9ee20a2b fa0c 45ec 83bb ccb1c020f8e71 بازدید فرماندار هرسین از تامین اجتماعی این شهرستان + عکس 2a48c3b7 4696 426a abc1 646461aa155f بازدید فرماندار هرسین از تامین اجتماعی این شهرستان + عکس b8121f2b 6fe5 4dea b400 5fe4c1395684 بازدید فرماندار هرسین از تامین اجتماعی این شهرستان + عکس

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار