ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : یکشنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۲:۴۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, فرهنگی > بازدید فرمانده تیپ ۲۸۱ بیستون از موکب‌های امامزاده باقر(ع)

بازدید فرمانده تیپ ۲۸۱ بیستون از موکب‌های امامزاده باقر(ع)

جانشین فرمانده انتظامی هرسین به همراه امیر مولایی فرمانده تیپ ۲۸۱ زرهی نیروی زمینی ارتش کرمانشاه و حجت‌الاسلام نوری در آستانه اجرای طرح اربعین‌، از موکب‌های امامزاده باقر(ع) بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار بیستون ، جانشین فرمانده انتظامی هرسین به همراه امیر مولایی فرمانده تیپ ۲۸۱ زرهی نیروی زمینی ارتش کرمانشاه و حجت‌ الاسلام نوری در آستانه اجرای طرح اربعین حسینی‌، عصر امروز از موکب‌های امامزاده باقر(ع) بازدید کردند.
مولایی در این بازدید بر خدمت‌رسانی مضاعف و منسجم پلیس با همکاری سازمان‌های خدماتی در ایام اربعین و سفر زائران به کربلا معلی تأکید کرد.
این مقام ارشد نظامی با تأکید بر لزوم ساماندهی کامل توقفگاه‌ها و ایست بازرسی و محل تردد زائران و پرکردن تمام خلا‌های توسط پلیس از اقدامات انجام گرفته پلیس این شهرستان اعلام رضایت کرد.
جانشین فرمانده انتظامی شهرستان هرسین در خاتمه درخصوص تامین امنیت موکب‌های گزارشی اعلام کرد و گفت: پلیس این شهرستان با آمادگی و هوشیاری کامل با همکاری سایر دستگاه‌های امنیتی بستر لازم را برای سفری امن فراهم آورده است.
گفتنی است، تیپ ۲۸۱ زرهی مستقل بیستون یکی از واحدهای عملیاتی نیروی زمینی همیشه سرافراز ارتش جمهوری اسلامی ایران است که در امتداد شرقی شهر کرمانشاه و در پادگان شهید سرلشکر نیکخواه (حاجی‌آباد) مستقر است و علاوه بر انجام عملیات مختلف تخصصی رزمی و نظامی در توجه به ارتقای ورزش‌های تخصصی و همگانی اهتمام ویژه دارد.
منبع:فارس
خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید