بانوان ورزشکار هرسینی ۱۹ مدال رنگارنگ کسب کردند+عکس

بیستون نیوز :

رقابت‌های بین المللی فودوکان کاراته در دو گروه مردان و زنان در کرمانشاه به کار خود پایان داد و تیم جمهوری اسلامی ایران با اقتدار در جایگاه نخست ایستاد که در این بین سهم چشمگیر ورزشکاران هرسینی در این رقابت بین المللی قابل ستایش و ارزنده بود.

نبی فتحی در گفتگو با خبرنگار بیستون، اظهار داشت: رقابت‌های بین المللی فودوکان کاراته در دو گروه مردان و زنان در کرمانشاه به کار خود پایان داد و تیم جمهوری اسلامی ایران با اقتدار در جایگاه نخست ایستاد که در این بین سهم چشمگیر ورزشکاران هرسینی در این رقابت بین المللی قابل ستایش و ارزنده بود.

نماینده فدراسیون کاراته در کرمانشاه با اشاره به حضور پربار ورزشکاران استان کرمانشاه در رقابت‌های بین المللی فودوکان کاراته گفت: از شهرستان هرسین نیز دختران کاراته‌کا دستاوردهای ارزشمندی کسب کردند.

همچنین خانم حبیبه دارابی مربی تیم هرسین در گفتگو با خبرنگار بیستون گفت: از شهرستان هرسین شاگردانم  در مسابقات بین المللی سبک فودوکان کرمانشاه خوش درخشیدند و فاطمه بشیری، مبینا میری، در بخش کاتا و کومیته صاحب نشان طلا شدند، صدف ایمانی و تینا فضایی در کومیته طلا و در کاتا نقره گرفتند، نگین چناری در کومیته طلا و در کاتا برنز گرفت. نازنین زمانی در بخش کاتا طلا و در کومیته صاحب مدال نقره شد.

حبیبه دارابی در ادامه گفت: شبنم شکری در بخش کومیته صاحب مدال طلا و در بخش کاتا برنز را از آن خود کرد، کوثر سلطانیان و دنیا ده پهلوانی در کومیته نقره گرفتند و کیانا شاه آبادی در بخش کاتا و کومیته صاحب مدال برنز شد و زهرا شیرزادی نیز در کومیته مدال برنز بر گردن آویخت.

وی یادآور شد: تیم ۱۵ نفره سبک شوتوکان jks هیئت کاراته شهرستان هرسین در مسابقات بین المللی سبک فودوکان که به میزبانی استان کرمانشاه در سالن ۶۰۰۰ نفری امام خمینی (ره) برگزار شد موفق به کسب ۹ مدال طلا ۵ نقره و ۵ برنز شد.

25160461 بانوان ورزشکار هرسینی ۱۹ مدال رنگارنگ کسب کردند+عکس

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار