ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۱:۴۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اجتماعی, عناوین برگزیده, گزیده اخبار > بانکها برای ضمانت متقاضیان طرحهای اشتغال فراگیر اعمال سلیقه نکنند

بانکها برای ضمانت متقاضیان طرحهای اشتغال فراگیر اعمال سلیقه نکنند

بانک های عامل بر روی وثیقه و ضمانت های متقاضیان طرح های اشتغال فراگیر و پایدار روستایی، اعمال سلیقه نکنند و با توجه به دستورالعمل های ابلاغی عمل نمایند.

به گزارش خبرنگار بیستون نیوز
فرماندار شهرستان هرسین گفت: بانک های عامل بر روی وثیقه و ضمانت های متقاضیان طرح های اشتغال فراگیر و پایدار روستایی، اعمال سلیقه نکنند و با توجه به دستورالعمل های ابلاغی عمل نمایند.

به گزارش خبرنگار مهر ، چهارمین جلسه کمیته فنی طرح های اشتغال فراگیر و پایدار روستایی شهرستان هرسین به ریاست فرماندار برگزار شد.
بررسی مشکلات طرح های اشتغال فراگیر و روستایی با حضور بانک های عامل مهمترین موضوع این جلسه بود.
در آغاز این جلسه امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین طی سخنانی از بانکهای عامل خواست بر روی وثیقه و ضمانت های متقاضیان اعمال سلیقه نکنند و با توجه به قوانین و دستورالعمل های ابلاغی عمل نمایند.
شاه آبادی افزود : ملاک عمل بانک ها در تشکیل پرونده برای متقاضیان طرح ها ، طرح های معرفی شده در سامانه کارا خواهد بود.
شاه آبادی همچنین جهت جلوگیری از تجمع و کاهش تردد در بانکها از روسای بانکهای عامل خواست در زمان اولین مراجعه متقاضیان به بانک ، آنان را نسبت به کلیه قوانین و مدارک مورد نیاز وام های طرح های اشتغال فراگیر و روستایی آگاه و راهنمایی کنند .
فرماندارهرسین همچنین در ادامه سخنانش از اعضای کمیته اشتغال و سرمایه گذاری خواست وام هایی که اشتغال زایی زیادی دارند و متقاضی اراده و دانش لازم را برای انجام کار دارد بصورت ویژه بررسی و مورد توجه و رسیدگی قرار دهند.
در پایان روسای بانک های حاضر در جلسه به بیان نکات مورد نظر خود پرداختند./ مهرنیوزhttp://bistoonnews.com/%d8%a8%d8%a7%d8%b2-%d9%be%d8%b3-%da%af%db%8c%d8%b1%db%8c-%d8%a7%d8%b1%d8%a7%d8%b6%db%8c-%d9%85%d9%84%db%8c-%d9%85%d9%86%d8%a7%d8%a8%d8%b9-%d8%b7%d8%a8%db%8c%d8%b9%db%8c-%d8%b4%d9%87%d8%b1%d8%b3%d8%aa/[cs_shortcode_5][/cs_shortcode_5]

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید