بايد ساعات پخت نان با ميزان سهميه آرد دريافتي مطابقت داشته باشد

بیستون نیوز :

همايش ارتقاي كيفيت نان در شهرستان هرسين با حضور ۶۰ خبازي اين شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار بيستون،در ابتداي اين جلسه ميرزا حسيني معاون فرمانداري شهرستان هرسين  گفت: هدف اصلي از برگزاري اين همايش ارتقاء كيفيت نان ، توجه به سلامت شهروندان و بصورت كلي توانمند سازي خبازيها مي باشد و با توجه به اينكه نان قوت اصلي مردم است . بنابراين ارائه و تهيه نان كاملاً بهداشتي و با كيفيت مطلوب بايد سرلوحه فعاليت هاي خبازيها باشد.
وي تصريح كرد، با وجود مقررات و ضوابط بهداشتی و نظارت های مداوم  بر پخت و عرضه نان، هنوز مشکلاتي در اين زمينه در بعضي از واحدهای خبازي دیده می شود که مورد اعتراض مردم نیز قرار می گیرد كه بايد به سطح مطلوب و استاندارد برسد.
نجف ميرزا حسني افزود: نياز روزانه مردم به نان از اهميت خاصي برخوردار بوده و به همين منظور آنرا با حساسيت و دقت نظر خاصي خريداري مي كنند و به منظور ارائه نان با کيفيت و مرغوب به شهروندان بايد نظارت ها بر خبازي تشديد شود.

وي ضمن تأكيد مجدد بر اهميت آموزش خبازان اعلام داشت : آموزش همواره مبناي تمامي تغييرات اجتماعي بوده و در اين زمينه نيز موجب ارتقاي کيفيت نان شده و هرچه خبازان در اين حوزه بيشتر آموزش ببينند ميزان رضايتمندي شهروندان  و عرضه نان با كيفيت را  به همراه خواهد داشت.

وي عنوان كرد در اين مورد مركز آموزش فني و حرفه اي شهرستان نيز آمادگي خود را براي ارائه آموزشهاي لازم  اعلام كرده است.
معاون فرماندار هرسين اظهار داشت: بايد ساعات پخت با ميزان سهميه آرد  دريافتي مطابقت داشته باشد و در صورت تخلف در ساعات كاري و تعطيلي خودسرانه ضمن جريمه، آن ميزان از سهميه آرد كه پخت نشده در بين خبازيهايي كه كاركرد مطلوبي دارند جهت تشويق آنان پخش خواهد شد.
ميرزاحسيني در پايان از خبازيها خواست ايام تعطيلي خود را با نصب تابلو يا پلاكارد به اطلاع شهروندان برسند و در صورت بروز مشكلات شخصي يا فني در دستگاههاي پخت نان تعطيلي خود را از قبل به اطلاع اداره صنعت ، معدن و تجارت و اتحاديه برسانند.

.

DSC09312 بايد ساعات پخت نان با ميزان سهميه آرد دريافتي مطابقت داشته باشد DSC09304 بايد ساعات پخت نان با ميزان سهميه آرد دريافتي مطابقت داشته باشد DSC09298 بايد ساعات پخت نان با ميزان سهميه آرد دريافتي مطابقت داشته باشد

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار