با مخلان آرامش مردم بدون هیچ اغماضی برخورد قانونی خواهد شد

بیستون نیوز :

فرماندار هرسین گفت: ۱۶۰۰ نفر از عوامل نظارت، اجرایی و انتظامی کار برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری را در این شهرستان برعهده دارند.

به گزارش خبرنگار بيستون، یاور محمدی روز دوشنبه در جلسه آموزشی اعضای شعب و نمایندگان فرماندار در دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری که در فرمانداری برگزار شد اظهار کرد: ۸۹ شعبه ثابت و سیار شهری و روستایی برای شهرستان هرسین درنظر گرفته شده است.
وی ادامه داد: انتخابات آزمونی مهم پیش روی مردم قرار داده که انشاالله تمامی گروه های سیاسی و جناح های مختلف در آن با همبستگی حضور فعال و یکپارچه خواهند داشت.
محمدی یادآور شد: نامزدها و طرفداران آنها با توجه به قانون باید فعالیت های انتخاباتی خود را انجام دهند و به شأن و جایگاه مردم نیز احترام بگذارند.
فرماندار هرسین تاکید کرد: این حق مردم است که در ایام تبلیغات، فضایی آرام و با نشاط را سپری کنند و مطمئنا اگر کسی مخل آرامش و امنیت مردم باشد بدون هیچ اغماضی با وی برخورد قانونی خواهد شد.
وی همچنین از عوامل دخیل در انتخابات خواست بی طرفی و قانونمندی خود را بطور کامل نشان دهند تا مردم با اعتماد کامل در انتخابات حضور پیدا کنند.
دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری روز جمعه هفتم اسفند ماه در سراسر کشور برگزار می شود.
از حوزه انتخابیه هرسین، کنگاور و صحنه یک نفر راهی مجلس شورای اسلامی می شود.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار