ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۴ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۵:۲۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده > با هزینه نماینده مردم شهرستان، ۵۰۰ نفر از مددجویان تحت حمایت در هرسین اطعام شدند

با هزینه نماینده مردم شهرستان، ۵۰۰ نفر از مددجویان تحت حمایت در هرسین اطعام شدند

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) هرسین از اطعام ۵۰۰نفر از مددجویان تحت حمایت با هزینه نماینده مردم شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار بیستون ، به مناسبت ماه مبارک رمضان ۵۰۰ نفر از خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد شهرستان هرسین میهمان ضیافت افطار نماینده مردم شهرستان در  مجلس شورای اسلامی بودند.

وحید ارم آبادی مدیر کمیته امدادامام خمینی (ره)شهرستان هرسین دراین رابطه اظهار داشت: یکی از اهداف مهم و اساسی کمیته امداد امام خمینی (ره) از این کار افزایش ارتباط و کمک به رفع فقر و همچنین کاهش فاصله سفره های مردم می باشد.

وی افزود در این راستا مشارکت بی بدیل مردم سخاوتمند شهرستان هرسین و استان کرمانشاه در انجام کمک های خداپسندانه به ولی نعمتان جامعه بی نظیر بوده است.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان خاطرنشان کرد در سال گذشته نیز این سفره های افطاری با کمک مردم خیر و نیک اندیشمان در سطح شهرستان برگزار شده و مددجویان تحت حمایت از مساعدت های مردم خیر در ماه مبارک، بصورت هدفمند بهره مند شدند.

ارم آبادی درپایان تصریح کرد: کمیته امداد این شهرستان به ۳۵۲۶خانوار باجمعیتی بالغ بر۶۱۲۸ نفر خدمات رسانی می نماید که امیدواریم بتوانیم در ماه مبارک رمضان آنان را افطار نماییم.

untitled-1

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید