ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

شامل اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : پنجشنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۸:۱۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سیاسی, عناوین برگزیده > بخشدار بیستون : مردم به شعارهای بی اساس برخی از کاندیداها توجه نکنند

بخشدار بیستون : مردم به شعارهای بی اساس برخی از کاندیداها توجه نکنند

مردم وظیفه شرعی و قانونی دارند که برای رقم زدن سرنوشت خود و شور در انتخابات حضور حداکثری داشته باشند و نسبت به انتخاب افراد متعهد و متخصص اقدام نمایند و به شعارهای بی اساس برخی از کاندیداها توجه نکنند.

 

به گزارش خبرنگار بیستون ، صبح امروز سه شنبه جلسه ایی با حضور نمایندگان بخشداری بیستون در شعب اخذ رای این حوزه انتخابیه در سالن جلسات بخشداری  به ریاست بخشدار بیستون برگزار گردید.
در این جلسه شاهرخ عزیزی بخشدار بیستون به برگزاری ۲ انتخابات آتی یعنی انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و انتخابات پنجمین دوره شهر و روستا اشاره نمود.
وی ۲ انتخابات پیش رو را حساس و مهم دانسته و عنوان کرد مردم و مجری انتخابات هرکدام دارای وظایفی هستند ،مردم وظیفه شرعی و قانونی دارند که برای رقم زدن سرنوشت خود و شور در انتخابات حضور حداکثری داشته باشند و نسبت به انتخاب افراد متعهد و متخصص اقدام نمایند و به شعارهای بی اساس برخی از کاندیداها توجه نکنند.
عزیزی در بخش دیگری از سخنانش بیان داشت :  وظیفه مجریان انتخابات را برگزاری انتخاباتی سالم،رقابتی،امن و تشویق مردم به حضور حداکثری عنوان نموده و هدف از این جلسه را توجیه نمایندگان بخشداری و توجه به شرح وظایف مربوطه دانستند.
بخشدار بیستون عنوان کرد: اگر نماینده بخشداری در شعب اخذ رای به قانون تسلط داشته باشد و شعبه اخذ رای را بخوبی  مدیریت نماید شعبه بدون مشکل و حاشیه خواهد شد. در غیر اینصورت شعبه اخذ رای با مشکل مواجه خواهد گردید .
در ادامه این جلسه یوسف شاه حسینی رئیس ستاد انتخابات استان در جلسه حضور پیدا کرده و ضمن توضیحات قانونی در خصوص انتخابات همه را به رعایت مر قانون دعوت نمودند .
در پایان توسط هیات اجرایی آموزش های لازم به نمایندگان بخشداری در امور مربوطه داده شد.
خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید