بخشدار مركزي هرسين : دهياران از جايگاه خود به نفع كانديداي خاصي استفاده نكنند

بیستون نیوز :

برگزاري دومين كارگاه آموزشي مديريت پسماند روستايي در بخش مركزي شهرستان هرسين با حضور دكتر عزيزي از اساتيد برجسته دانشگاه

به گزارش خبرنگار بيستون،آذر خسروي بخشدار مركزي هرسين در اين برنامه مهمترين مؤلفه جذب گردشگر را ارتقاء وضعيت بهداشتي روستا ها دانست و تصريح كرد جذب گردشگر در دوام و افزايش درآمد پايدار در مناطق روستايي بسيار تأثير گذار است و مي توان با افزايش خدمات زير بنايي ، توسعه امكانات اقامت گزيني و خدمات رفاهي بر مبناي مديريت بهداشتي محيط و فضاي فيزيكي روستا زمينه ورود هر چه بيشتر گردشگران را در روستا فراهم آورد .
وي در ادامه از دهياران خواست مطالبي را كه مي آموزند حتماً در روستا عملياتي كنند و ضمن آمايش ميزان تأثير آن در روستا ، گزارش اقدامات انجام شده را كتباً به بخشداري اعلام نمايند.
آذر خسروي اظهار داشت: دهياران مي بايست ضمن فرهنگ سازي به منظور جلب مشارك مردم در تفكيك از مبدأ پسماندها ، هشدارهاي بهداشتي را از طريق نصب بنر و تهيه تراكت به اهالي بدهند.
بخشدار مركزي هرسين از دهياران خواست از جايگاه دهياري در امر انتخابات به نفع كانديداي خاصي استفاده نكند و از اقداماتي كه زمينه ايجاد تنش در روستا را فراهم ميكند اجتناب نمايند.
وي در پايان از ايجاد ۱۰ واحد خانه مسافر در روستاي تمرگ به منظور جذب گردشگر و ارائه خدمات به آنان خبر داد.

DSC00096 بخشدار مركزي هرسين : دهياران از جايگاه خود به نفع كانديداي خاصي استفاده نكنند DSC00097 بخشدار مركزي هرسين : دهياران از جايگاه خود به نفع كانديداي خاصي استفاده نكنند DSC00108 بخشدار مركزي هرسين : دهياران از جايگاه خود به نفع كانديداي خاصي استفاده نكنند DSC00122 بخشدار مركزي هرسين : دهياران از جايگاه خود به نفع كانديداي خاصي استفاده نكنند

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار