برای اولین بار کمیسیون پزشکی در کمیته امداد شهرستان هرسین برگزار شد

بیستون نیوز :

وحید ارم آبادی مدیر کمیته امداد شهرستان هرسین از برگزاری کمیسیون پزشکی در کمیته امداد شهرستان هرسین برای اولین بار خبر داد.

وحید ارم آبادی مدیر کمیته امداد شهرستان هرسین در گفتگو با خبرنگار بیستون از برگزاری کمیسیون پزشکی در کمیته امداد شهرستان هرسین برای اولین بار خبر داد.
ارم آبادی افزود: یکی از موارد و راههای تحت حمایت قرار گرفتن خانوارهای بیمار و از کار افتاده که سن آنها کمتر از ۵۵ سال می باشد کمیسیون پزشکی است.
مدیر کمیته امداد شهرستان هرسین بیان کرد: این کمیسیون بطور فصلی و در طول سال  ۴ بار برگزار می شود و طی آن خانوارها از ۱تا۶ سال با تعیین درصد از کارافتادگی از سوی پزشکان مجرب تحت حمایت قرار می گیرند.
ارم آبادی در ادامه عنوان کرد: این جلسات طی سالیان گذشته بصورت منطقه ای در یک شهرستان برگزار می گردید که مددجویان متحمل هزینه های رفت وآمد وخستگی  طاقت فرسا می شدند،لذا در سال ۹۶برای اولین بار این کمیسیون در شهرستان بصورت مستقل برگزار گردید.
f8dcf081 efae 4037 9f76 a9c64667c809 برای اولین بار کمیسیون پزشکی در کمیته امداد شهرستان هرسین برگزار شد 86e6c62b 126b 4341 8638 d74f60d5dd78 برای اولین بار کمیسیون پزشکی در کمیته امداد شهرستان هرسین برگزار شد

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار