برنامه‌هاي اجرا شده در اولين روز از دهه مبارك فجر در شهرستان هرسين

بیستون نیوز :

به صدا در آمدن زنگ انقلاب / ديدار مسئولين با امام جمعه و افتتاح ۲۱ پروژه برق رساني و اصلاح شبكه در سطح شهر و روستاهاي تابعه شهرستان هرسين با اعتبار ۱۰ ميليارد ريال/ افتتاح نمايشگاه صنايع دستي و برگزاري جشنواره غذايي دانش آموزان دختر از جمله برنامه هاي روز اول دهه مبارك فجر در هرسين بودند.

 

به گزارش خبرنگار بيستون، ياور محمدي فرماندار شهرستان هرسين در مراسم ديدار مسئولين اين شهر با امام جمعه ضمن تبريك به مناسبت فرا رسيدن ايام الله دهه فجر و گراميداشت ياد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر گفت انقلاب اسلامي تنها انقلابي است كه از گذشته تا به امروز داراي پشتوانه مستحكم مردمي بوده است .
وي تصريح كرد: امام خميني (ره) در زماني كه سوسياليسم دين را مانع پيشرفت اقتصادي و فرهنگي مي دانست اقتدار دين و اوج شكوه آن را براي جهان به نمايش گذاشت و مسير واقعي كمال را براي همه نمايان ساخت محمدي عنوان كرد انقلاب اسلامي ريشه در فرامين الهي و ديني دارد و فضايي جديد در تاريخ بشريت بوجود آمد .
ياور محمدي اظهار داشت:عليرغم اختلاف نظر در مباحث جناحي و گروهي مسئولين منافع ملي و عظمت كشور را در نظر مي گيرند و با توجه به مشكلات ، تحريم ها و تنگناهاي اقتصادي خوشبختانه كشور مسير توسعه و ترقي خود را تحت نظارت و هدايت مقام معظم رهبري طي مي نمايد .
فرماندار هرسين در پايان عنوان كرد: در دهه فجر سالجاري بيش از ۵۲ پروژه و برنامه عمراني ، خدماتي و فرهنگي با اعتبار ريالي ۹۵ ميليارد و ۲۶۳ ميليون به بهره برداري خواهند رسيد

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار