ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پایگاه خبری تحلیلی بيستون غرب (بیستون نیوز)

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲۳ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۷:۲۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, فرهنگی > برگزاری پنجمین نشست کتابخوان در شهرستان هرسین + عکس

برگزاری پنجمین نشست کتابخوان در شهرستان هرسین + عکس

کتابخانه شهدای محراب شهرستان هرسین، کتاب خوان کتابخانه ای را با حضور اعضای کتابخانه و علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی و نویسندگان برگزار کرد.

 

به گزارش خبرنگار بیستون ، کتابخانه شهدای محراب شهرستان هرسین، کتاب خوان کتابخانه ای را با حضور اعضای کتابخانه و علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی و نویسندگان برگزار کرد.
کتابخانه عمومی شهدای محراب واقع در شهرستان هرسین روز یکشنبه بیست و یکم شهریور نشست کتاب خوان کتابخانه ای را با معرفی ۶ کتاب برگزار کرد که در ادامه به مرور اجمالی آن ها می پردازیم.
«اشکانیان » نوشته : محسن فتاحی هرسینی، ارائه توسط: محسن فتاحی هرسینی؛ «اولین رستگاران آیین آخر » نوشته: محسن جباری هرسینی ، ارائه توسط: محسن جباری هرسینی؛ «ملاقات با امام زمان(ع) » نوشته: حسن ابطحی ، ارائه توسط: حسام صحرایی؛ «روی ماه خداوند را ببوس » نوشته:مصطفی مستور ، ارائه توسط: فروغ گل چینی؛ «کوری » نوشته: ژوزه ساراماگو، ارائه توسط فاطمه حدادیان؛ «راما ۲ » نوشته : آرتور سی کلارک، ارائه توسط: حسین سلیمانی.
گفتنی است سلسله نشست‌های «کتاب‌خوان» به منظور اشتراک‌گذاری کتاب‌های خوانده شده و با هدف ترویج و تبلیغ مطالعه در قالب معرفی کتاب برگزار می‌شود و در آن کتابداران، نویسندگان، فعالان فرهنگی، اهالی رسانه، اعضای کتابخانه‌های عمومی و همه علاقه‌مندان به کتابخوانی، به معرفی کتاب‌های مورد نظر خود می‌پردازند و در جلساتی که در فضایی صمیمی و با محوریت کتاب برگزار می‌شود، افراد شرکت‌کننده تجربیات مطالعاتی خود را برای استفاده سایر علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی به اشتراک می‌گذارند.
c6573393-3c0b-4584-a1ca-f149b561a2fe f4c461ee-bed9-4dfe-893a-aa2ec5056a4b fe26b65a-cd5f-44bb-960d-af65436b738b f93413ef-87fc-45ca-b23c-8b4ccfd2d241

نظرات شما

    سلام
    خسته نباشید میگم به برگزار کننده گان این نشست .
    لازم به توضیحه که این پنجمین نشست کتاب خوان شهرستان هرسین بوده نه سومین . از مدیریت سایت تقاضای اصلاح سرتیتر خبر را دارم . سلسله نشست های کتاب خوان به هدف ترویج و تبلیغ فرهنگ کتاب خوانی هر ماه در محل کتابخانه ی شهدای محراب شهرستان هرسین برگزار می شود که از آغاز سال ۱۳۹۵ تا به حال ۵ نشست برگزار شده و شرکت برای عموم آزاد است.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید