برگزاري شوراي اداري شهرستان هرسين با حضور سرپرست معاونت سياسي و امنيتي استانداري كرمانشاه

بیستون نیوز :

شوراي اداري شهرستان هرسين با حضور سرپرست معاونت سياسي و امنيتي استانداري كرمانشاه و با محوريت توديع و معارفه معاون فرمانداری هرسین و برنامه ریزی هفته دولت برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیستون،در اين جلسه ابتدا ياور محمدي فرماندار شهرستان هرسين طي سخناني ضمن مقدس شمردن دوران خدمت مسئولين گفت : دوران خدمت محدود است و بايد از فرصت و فضاي  ايجاد شده نهايت استفاده را برد و به مردم خدمت كرد و خوشبختانه در اين راستا تفاهم و همدلي مسئولين براي حل مشكلات شهرستان روند مطلوبي دارد وي ادامه داد از مهمترين اهداف دولت تدبير و اميد پيشرفت و توسعه عمراني شهرهاست كه در اين جهت در شهرستان هرسين خدمات رساني خوبي صورت گرفته و در هفته مبارك دولت نيز پروژه هاي مهمي از جمله دهكده مهارت فني و حرفه اي ، دو سالن ورزشي سقف بلند و چندين طرح بزرگ و كوچك ديگر افتتاح خواهند شد.

ايشان همچنين گريزي بر طرح پروژه راه هرسين داشتند و اينكه كار با روند خوبي در حال پيشروي است و از ويژگي هاي بارز اين طرح را قرار گرفتن هرسين در محورهاي مهم مواصلاتي دانست فرماندار هرسين افزود با توجه به فرا رسيدن هفته دولت و شهادت مظلومانه شهيدان باهنر و رجايي كه از دولتمردان و دلسوزان واقعي مردم و نظام بودند و هميشه در قلب اين مردم جاي دارند و ما وظيفه داريم ايثارگريهاي اين عزيزان را براي نسل هاي جديد تبيين كنيم و اينكه هفته دولت بهترين موقع براي معرفي تلاشها و دستاوردهاي مسئولين و نظام براي مردم است .
محمدي تصريح كرد با توجه به در پيش بودن انتخابات از تمام امكانات و ظرفيتهاي شهرستان در جهت برگزاري انتخاباتي سالم استفاده خواهيم كرد و مردم شريف هرسين نيز حضوري حداكثري خواهند داشت.

DSC06255 برگزاري شوراي اداري شهرستان هرسين با حضور سرپرست معاونت سياسي و امنيتي استانداري كرمانشاه
در ادامه  اين مراسم امير شاه آبادي سرپرست معاونت سياسي و امنيتي استانداري از شهرستان هاي شرقي استان بعنوان  ذخاير انقلاب ياد كرد زيرا هم در زمان جنگ تحميلي و هم در زمان هاي گوناگون در تمام صحنه ها حضور فعال و گسترده داشته اند و با تقديم كردن شهدا دين خود را به اسلام و انقلاب ادا كردند .
شاه آبادي افزود در بحث پروژه هاي عمراني قدم هاي خوبي برداشته شده و مسئولين نيز بايد تمام امكانات خود را متمركز خدمت به مردم نمايند زيرا خدمت رساني به مردم از توفيقات الهي است و مي طلبد بسيج سازندگي توجه ويژه اي به اين شهرستان داشته باشد.
ايشان در ادامه تأكيد كرد مهيا كردن فضايي شاداب و با طراوت باعث حضور بيشتر مردم در انتخابات خواهد شد و دستگاههاي امنيتي بايد هرگونه تحرك و تبليغات زود هنگام توسط كانديداهاي احتمالي را گزارش دهند و با مسئوليني كه از اموال و امكانات دولتي در انتخابات استفاده شخصي يا به نفع كانديداها استفاده كنند به شدت برخورد خواهد شد و در اين هنگام برگزاري انتخابات كليه ادارات بايد نيروي انساني و لجستيكي خود را در اختيار فرمانداريها قرار دهند .
اين مقام در پايان گفت : در بحث توافق هسته اي نبايد برخورد جناحي و سياسي شود زيرا گزارش لحظه به لحظه توافق به استحضار  مقام معظم رهبري مي رسيد و ايشان  با اشرافيت كامل موضوع را دنبال  مي كردند و ما بايد فرامين و دستورات ايشان را خط مشي خود قرار دهيم .
درپايان اين مراسم نجف ميرزا حسيني بعنوان معاون جديد فرماندار معرفي و از زحمات و تلاشهاي سعيد شريفي معاون قبلي فرماندار تجليل شد .

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار