تشريح مهمترين برنامه هاي نوروزي در شوراي اداري شهرستان هرسين

بیستون نیوز :

آماده سازي سايت تاريخي بيستون توسط ميراث فرهنگي و شهرداري بيستون ، ساماندهي ترافيك جمعه آخر سال در شهر هرسين و بيستون ، برگزاري نمايشگاه صنايع دستي در سطح شهرستان ،زيبا سازي و آماده كردن مراكز تفريحي و اسكان شهر هرسين و ……

به گزارش خبرنگار بيستون ، ياور محمدي فرماندار شهرستان هرسين در اين جلسه گفت اساس ، بنياد و ديدگاه جمهوري اسلامي بر پايه دين و شريعت است و اين ديدگاه جايگاه ويژه اي براي مردم و نظرات آنان قائل است.
وي ادامه داد، در قبل از پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي دموكراسي در كشور ما معني و مفهومي نداشت و مردم در تعيين اركان حكومت و سرنوشت خود جايگاهي نداشتند ولي با شكل گرفتن انقلاب اسلامي به رهبريت عالمي حكيم و مقتدر فضاي جديد پيش روي مردم بوجود آمد و حق انتخاب خود را بازيافتند.
محمدي افزود: در شهرستان هرسين حضور مردم بسيار جدي و با مشاركت حداكثري و اشتياق فراواني براي رأي دادن وجود داشت و اين بسيار اميد آفرين و اميدوار كننده است كه مردم به رهبر و نظام حود معتقدند و ايمان دارند وي همچنين ضمن تقدير از حضور گسترده و پرشور مردم از دست اندركاران انتخابات نيز كه با قاطعيت و مديريت عالي انتخابات را به سرانجام رساندند تشكر و قدر داني كرد .
فرماندار هرسين در ادامه از ادارات عضو شوراي فرهنگ عمومي خواست با فرهنگ سازي و اقدامات گسترده نگاه قومي و قبيله اي را در بحث انتخابات را كم رنگ كنند و نگاه به منافع ملي را ترويج نمايند .
فرماندار هرسين در بخش ديگري از سخنانش از ادارات شهرستان خواست در بحث مراسم مراسم جشن نيكوكاري نهايت همكاري را با كميته امداد حضرت امام خميني (ره) شهرستان داشته باشند.
وي تصريح كرد اين جشن داراي جنبه هاي مادي ، معنوي ، اجتماعي و فرهنگي است كه باعث تقويت فرهنگ احسان ، انفاق و هم نوع دوستي خواهد شد كه در دين و مكتب ما سفارشات فراواني به آن شده است .
آماده سازي سايت تاريخي بيستون توسط ميراث فرهنگي و شهرداري بيستون ، خط كشي مسير شهرك الزهراء به سمت سايت تاريخي بيستون ، آماده شدن ۳۵ كلاس درس توسط مديريت آموزش و پرورش بيستون ، ساماندهي ترافيك جمعه آخر سال در شهر هرسين و بيستون ، برگزاري نمايشگاه صنايع دستي در سطح شهرستان ،اتخاذ تدابير امنيتي و ترافيكي توسط نيروي انتظامي شهرستان ،زيبا سازي و آماده كردن مراكز تفريحي و اسكان شهر هرسين ، پاكسازي وزيبا سازي معابر سطح شهر ، فعال بودن خودپردازها و جلوگيري از توقف آنها در ايام منتهي به پايان سال و در ايام عيد ، بزرگداشت ۲۲ اسفند بعنوان روز شهدا توسط ادارات ، برگزاري همايش پياده روي خانواده هاي شهداء و شركت پرشور مسئولين در مراسمات هفته منابع طبيعي از ديگر موضوعات مطرح شده توسط فرماندار هرسين در جهت ستاد سفرهاي نوروزي ، بزرگداشت مقام شهداء و هفته منابع طبيعي بود .

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار