برگزاری آخرین جلسه شوراي ترافيك سال ۱۳۹۴ در فرمانداری هرسین

بیستون نیوز :

حذف عوامل ترافیک زا در محدوده شهری بیستون با همکاری شهرداری جهت نصب علائم جديد

بنا به گزارش بیستون باور محمدي فرماندار شهرستان هرسين در آخرين جلسه شوراي ترافيك سال ۱۳۹۴ گفت: با توجه به اجرا شدن طرح جامع و مشخص شدن محدوده شهر بيستون و ورود گردشگران به اين شهر شهرداري بيستون ضمن مشخص كردن محدوده هاي شهري عواملي را كه باعث ايجاد ترافيك مي شود را حذف و در جهت نصب علائم جديد اقدامات لازم را به عمل آورند.
محمدي همچنين بر تعويض علائم راهنمايي و رانندگي فرسوده و غير قابل رويت و انجام خط كشي هاي جديد در شهرستان هرسين تأكيد كرد.
فرماندار هرسين در ادامه اظهار داشت : در جهت حل مشكل تخليه آب پل زير گذر شهرك بلوردي اداره راه و شهرسازي و شهرداري مسير سيلابهاي منتهي به پل را مهار كنند و سوابق مربوط به ساخت و ايجاد اين زير گذر را در اسرع وقت به فرمانداري ارائه نمايند.
فرماندار هرسين افزود ورودي شهر بيستون از طرف كرمانشاه و پيچ نزديك به بقعه متبرك امام زاده باقر(ع) مي بايست از لحاظ نصب علائم ترافيكي جديد ساماندهي شود زيرا همواره باعث بروز تصادف و مشكلات ترافيكي بوده است .
محمدي در بخش ديگري از سخنانش عنوان كرد مهمترين معضل ترافيكي شهر هرسين در ايام پايان سال حضور دست فروشان و ماشين هاي دوره گرد در خيابان و ميادين اصلي شهر مي باشد و از شهرداري و مديريت راهور خواست اهتمام بيشتري نسبت به حل اين مشكل و برخورد قانوني با متخلفان داشته باشند .
ياور محمدي در پايان گفت از تاريخ ۱۵/۱۲/۹۴ تا پايان سال ۱۳۹۴ طرح محدوديت ترافيكي از مسير ميدان جمهوري اسلامي به طرف ميدان آزادي در شهر هرسين به اجرا گذاشته خواهد شد.

photo 2016 03 09 07 10 04 برگزاری آخرین جلسه شوراي ترافيك سال 1394 در فرمانداری هرسین photo 2016 03 09 07 10 09 برگزاری آخرین جلسه شوراي ترافيك سال 1394 در فرمانداری هرسین

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار