ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : یکشنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۱:۵۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اجتماعی, عناوین برگزیده, گزیده اخبار > برگزاری آخرین جلسه شورای ترافیک سال ۱۳۹۴ در فرمانداری هرسین

برگزاری آخرین جلسه شورای ترافیک سال ۱۳۹۴ در فرمانداری هرسین

حذف عوامل ترافیک زا در محدوده شهری بیستون با همکاری شهرداری جهت نصب علائم جدید

بنا به گزارش بیستون باور محمدی فرماندار شهرستان هرسین در آخرین جلسه شورای ترافیک سال ۱۳۹۴ گفت: با توجه به اجرا شدن طرح جامع و مشخص شدن محدوده شهر بیستون و ورود گردشگران به این شهر شهرداری بیستون ضمن مشخص کردن محدوده های شهری عواملی را که باعث ایجاد ترافیک می شود را حذف و در جهت نصب علائم جدید اقدامات لازم را به عمل آورند.
محمدی همچنین بر تعویض علائم راهنمایی و رانندگی فرسوده و غیر قابل رویت و انجام خط کشی های جدید در شهرستان هرسین تأکید کرد.
فرماندار هرسین در ادامه اظهار داشت : در جهت حل مشکل تخلیه آب پل زیر گذر شهرک بلوردی اداره راه و شهرسازی و شهرداری مسیر سیلابهای منتهی به پل را مهار کنند و سوابق مربوط به ساخت و ایجاد این زیر گذر را در اسرع وقت به فرمانداری ارائه نمایند.
فرماندار هرسین افزود ورودی شهر بیستون از طرف کرمانشاه و پیچ نزدیک به بقعه متبرک امام زاده باقر(ع) می بایست از لحاظ نصب علائم ترافیکی جدید ساماندهی شود زیرا همواره باعث بروز تصادف و مشکلات ترافیکی بوده است .
محمدی در بخش دیگری از سخنانش عنوان کرد مهمترین معضل ترافیکی شهر هرسین در ایام پایان سال حضور دست فروشان و ماشین های دوره گرد در خیابان و میادین اصلی شهر می باشد و از شهرداری و مدیریت راهور خواست اهتمام بیشتری نسبت به حل این مشکل و برخورد قانونی با متخلفان داشته باشند .
یاور محمدی در پایان گفت از تاریخ ۱۵/۱۲/۹۴ تا پایان سال ۱۳۹۴ طرح محدودیت ترافیکی از مسیر میدان جمهوری اسلامی به طرف میدان آزادی در شهر هرسین به اجرا گذاشته خواهد شد.

photo_2016-03-09_07-10-04 photo_2016-03-09_07-10-09

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید