برگزاری جشن عید غدیر در محل زورخانه امیرالمومنین (ع) هرسین + عکس

بیستون نیوز :

جشن عید غدیر با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستان هرسین در محل زورخانه امیرالمومنین (ع) این شهرستان برگزار شد.

 

به گزارش خبرنگار بیستون ٰ جشن عید غدیر با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستان هرسین در محل  زورخانه امیرالمومنین (ع)  این شهرستان برگزار شد.
در این مراسم که با حضور جوهری مدیرکل ورزش و جوانان ٰ دکتر شریف خسروی معاونت استانداری  و مهندس سالار احمدزاده رییس هییت ورزشهای پهلوانی و زورخانه ای استان کرمانشاه و یکی از اعضای شورای شهر کرمانشاه  و نیز امیر شاه آبادی فرماندار هرسین و امام جمعه محترم حاج آقا باقری و جانشین سپاه ناحیه هرسبن سرهنگ چراغی ٰوحید رشیدی رییس شورای شهر و نیز جمعی از بزرگان و جوانان هرسینی در زورخانه امیرالمومنین (ع) هرسین برگزار شد.
در این مراسم مهندس سالار احمدزاده رییس هییت ورزشهای پهلوانی و زورخانه ای استان کرمانشاه  عید غدیر را عید ولایت خواند و مردم هرسین را مردمی متدین و با اخلاق توصیف کردند.

اجرای حرکات پهلوانی و زورخانه ای توسط ورزشکاران باستانی کار هرسینی با نوای خوش مرشد مجتبی تمسکی اصلی ترین بخش این برنامه بود.

در حاشیه این مراسم قول احداث یک زورخانه در هرسین با پیگیری امام جمعه و آقای جوهری و فرماندار هرسین به ورزشکاران این رشته پهلوانی داده شد.
78f8dc5a 28a6 4c55 8623 fb301a1d2839 برگزاری جشن عید غدیر در محل  زورخانه امیرالمومنین (ع) هرسین + عکسindex 1 برگزاری جشن عید غدیر در محل  زورخانه امیرالمومنین (ع) هرسین + عکس

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار