برگزاری جلسه دوم توجیهی بازرسین انتخابات حوزه در فرمانداری هرسین

بیستون نیوز :

برای دولت هیچ تفاوتی نمی کند چه شخصی برگزیده شود بلکه برای دستگاه های اجرایی مهم انجام صحیح کارها و قانون است. دست اندرکاران به شیوه ای انتخابات را در شهرستان انجام دهند که در شان و شخصیت مردم شهرستان باشد.

 

به گزارش خبرنگار بيستون، در این جلسه که با حضور فرماندار هرسین و سر بازرسین و بازرسان انتخابات برگزار شد ابتدا خسروی ضمن تقدیر و تشکر از حضور بازرسین محترم، پیرامون دلایل برگزاری جلسه دوم و مسایل جدیدی که در این راستا بایستی به اطلاع بازرسین برسد مخصوصاً تغییرات در سامانه سهبا، افزایش تعداد سر بازرسین از هر ۲۰ صندوق یک بازرس بود به ۱۰ صندوق یک بازرس، و … توضیحاتی اجمالی را به شرکت کنندگان ارائه نمودند.

وي تاکید کرد، ما در پی برگزاری صحیح این انتخابات هستیم و حتی یک رای مردم را امانت دانسته و بر نگاه بی طرفانه بازرسین تاکید داريم و یادآور شدند: رویکرد مبتنی بر مچ گیری را به هیچ وجه پیگیری نکرده اما اگر پی ببريم بازرسی دارای سمت و سویی نسبت به کاندیدای خاصی است قطعاً درباره جایگزین کردن آن اقدام خواهیم کرد و با هیچ کسی تعارفی نداریم.

اين مقام مسئول در ادامه  به تعامل دو سویه بازرسین با نمایندگان فرماندار تاکید نموده و این موضوع را از اصول اولیه در اجرای قانونمند انتخابات در نظر گرفتند. و در پایان اعلام نمودند جلسه ی دیگری درباره فرم ها و دستورالعمل های مرتبط با آن را در دستور کار خواهیم داشت.

در بخش بعدی یاور محمدی فرماندار هرسین ضمن خوش آمدگویی به بازرسین تاکید كردند: مهمترین اصل برای ما قانونمندی است و در راستای انتخابات، وظیفه هر عامل برگزاری کاملا مشخص است.

همچنین اضافه نمود، وظایف نماینده فرماندار، بازرس، هیئت نظارت و … با هم متفاوت است. در ادامه بر اصل بی طرفی پرداخته و یادآور شدند ممکن است هر کس  گرایشاتی داشته باشد اما بايد آن یک روز برای اجرای قانون اختصاص دهد.

فرماندار هرسين در پایان ضمن تاکید بر درست و صحیح انجام شدن امورات و قانونمداری در دولت تدبیر و امید، تشریح کردند، برای دولت هیچ تفاوتی نمی کند چه شخصی برگزیده شود بلکه مهم برای دستگاه های اجرایی انجام صحیح کارها و قانون است. و خاطرنشان کرد دست اندرکاران به شیوه ای انتخابات را در شهرستان انجام دهند که در شان و شخصیت مردم شهرستان باشد.

در بخش بعدی مهندس کرمی در راستای تغییراتی که در سامانه سهبا صورت گرفته توضیحاتی را از روی تصاویر برای بازرسین ارائه کردند و بر کنترل پروژه، انتخابات توسط بازرسین صحه گذاشته و یادآور شدند بازرسین بایستی نهایت تعامل را با دیگر عوامل اجرایی داشته باشند.

در بخش پایانی دکتر احمدی بر موارد دیگری که بازرسین بایستی در روز برگزاری انتخابات رعایت کنند اشاره نموده و تاکید کردند صحت و سقم انتخابات را شماها بازرسین تعیین می کنید. چشم وگوش دولت و ملتید و در امانت نباید خیانت شود. همچنین دکتراحمدی یادآور شدند رضایت خدا از رضایت همه کاندیداها برای شما واجب تر است.

0c92b9bd 65f6 430f a8e6 6e7e3779c5c6 برگزاری جلسه دوم توجیهی بازرسین انتخابات حوزه در فرمانداری هرسین 1a22b0db e9d4 4c5f a4cc 757dfc81e4c4 برگزاری جلسه دوم توجیهی بازرسین انتخابات حوزه در فرمانداری هرسین 3acf2045 b1fc 49e5 a04c 0e7d3da862d3 برگزاری جلسه دوم توجیهی بازرسین انتخابات حوزه در فرمانداری هرسین 4c81c3ea 9fae 4ffa a043 e1601d25f859 برگزاری جلسه دوم توجیهی بازرسین انتخابات حوزه در فرمانداری هرسین 138b0073 ed70 40d7 b0c1 d1606a826793 1 برگزاری جلسه دوم توجیهی بازرسین انتخابات حوزه در فرمانداری هرسین

مطالب پیشنهادی

  1. خانی نژاد گفت:

    انشاالله که بازرسین محترم عدالت را سرمشق وظیفه خود قرارداده و از جانبداری از فردی خاص خودداری خواهند نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار