ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پایگاه خبری تحلیلی بيستون غرب (بیستون نیوز)

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۲۵ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۱:۵۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اجتماعی, عناوین برگزیده > برگزاری شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان هرسین

برگزاری شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان هرسین

شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان هرسین با دستور کار پیشگیری از بیماریهای مشترک بین انسان و دام برگزار شد .

به گزارش خبرنگار بیستون شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان هرسین با دستور کار پیشگیری از بیماریهای مشترک بین انسان و دام برگزار شد .
این جلسه با حضور فرماندار ، شهرداران هرسین و بیستون ، رئیس مرکز بهداشت ، بخشدار بیستون ، رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان هرسین و محیط زیست در محل دفتر فرماندار برگزار شد.
امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین در این جلسه طی سخنانی اظهار داشت : بیماری های تب مالت ، تب کریمه کنگو ، هاری ، آنفولانزای پرندگان از بیماری های مشترک بین انسان ، دام و پرندگان هستند که با افزایش آگاهی های دامداران ، روستاییان ، دهیاران ، اعضای شوراهای اسلامی روستایی می توان از اپیدمی این بیمارهای جلوگیری کرد.
وی همچنین ادامه داد : دامپزشکی می بایست در صورت مشاهده هر نوع دام مشکوک به اینگونه بیماری ها علاوه بر واکسینه کردن دام های آن روستا ، تمام دامهای روستاهای اطراف و آن منطقه را واکسینه کنند.
شاه آبادی همچنین از مردم خواست در صورت هر نوع حیوان گزیدگی سریعاً به مراکز درمانی مراجعه نمایند.
آمادگی کامل شهرداری های هرسین و بیستون ، اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای ، ادارات برق ، آبفا ، گاز و مخابرات در جهت مقابله با بحران ( بارش برف و باران ) ، مهار و برش تخته سنگ های موجود در محله های راخیز و تازه آباد توسط ادارات صنعت و معدن ، راهداری و حمل نقل جاده ای و شهرداری هرسین و برگزاری جلسات آموزشی برای دهیاران بخشهای مرکزی و بیستون در خصوص پیشگیری و مقابله با بیماریهای مشترک بین انسان و دام از مهمترین مصوبات این جلسه بود.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید