برگزاری صبحگاه مشترک به مناسبت هفته نیروی انتظامی در هرسین + عکس

بیستون نیوز :

همزمان با دومین روز از هفته ناجا، مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی هرسین روز شنبه در محل ستاد فرماندهی انتظامی این شهرستان و با حضور امام جمعه، اعضای شورای تأمین، بسیجیان ، مسوولان ادارات و خانواده های معظم شهدا برگزار شد.

به گزارش خبرنگار بیستون ٰ سرپرست فرمانداری هرسین در حاشیه این مراسم ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته ناجا اظهار داشت: امروزه برخورداری از امنیت و کسب آرامش درونی توسط مردم عامل اصلی توسعه و پیشرفت همه جانبه در جوامع بشری محسوب می شود.
امیر شاه آبادی ادامه داد: امنیت بعنوان یکی از مهمترین رویکردها و اهداف نیروی انتظامی تأثیر بسزایی در گسترش حاکمیت اخلاق در کشور داشته است.
وی تصریح کرد: نیروهای انتظامی با تلاش مجاهدانه، فعالیت ها و خدمات افتخار آفرین آسایش را به عنوان مهمترین مؤلفه زندگی اجتماعی برای مردم به ارمغان آورده اند.
رییس شورای تامین شهرستان هرسین اظهار داشت: هفته ناجا فرصت مغتنمی است به منظور تجلیل از مجاهدان فی سبیل الله و دلاوران نیروی انتظامی است و باید به نحو شایسته از آنان تقدیر شود.
وی افزود: ولایت مداری و حرکت در مسیر قانون مهمترین مشخصه این فداکاران عرصه امنیت و آرامش است.
شاه آبادی در پایان از تلاش های ارزنده و عملکرد مؤثر نیروهای انتظامی شهرستان هرسین در راستای برقراری نظم و امنیت تشکر و قدردانی کرد.
در ادامه این مراسم از پرسنل وظیفه و کادر نمونه نیروی انتظامی و از رانندگان نمونه شهرستان تجلیل شدند.

 

همچنین در ادامه این مراسم ٰ حجت الاسلام روح الله باقری امام جمعه شهرستان هرسین در این مراسم ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و به خصوص شهدای این نیروی خدوم اظهار داشت: موضوع امنیت یک موضوع درجه یک، اصلی و متنی است و امروز کشور ایران در ناامن ترین نقطه جهان بالاترین امنیت را در کشور دارد.

وی افزود: کشورهای مدعی امنیت در دنیا از ناامنی رنج می برند ولی ما با تلاش شبانه روزی نیروهای مسلح از این امنیت برخوردار هستیم و این نیست مگر با روحیه دفاعی، ایمان مستحکم و روحیه فداکاری و ایثارو همدلی و لایت پذیری که امنیت را برای کشور ما به ارمغان آورده است.

امام جمعه شهرستان هرسین خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی در عین اقتدار به مردم مهربان است و انتظار مردم این است که همه نهاد ها همکار بسیار خوبی برای این نیرو باشند.

حجت الاسلام باقری در ادامه اظهار داشت: دشمن نتوانست مردم ما را از دین و معنویت و نظام جدا کند و این بار از راه جنگ نرم وارد شده اند که در این زمینه هم مباحث سلبی نیاز است هم مباحث ایجابی، و نباید فقط به کار فرهنگی اکتفا کرد.

82251741 71060746 برگزاری صبحگاه مشترک به مناسبت هفته نیروی انتظامی در هرسین + عکس 82251741 71060745 برگزاری صبحگاه مشترک به مناسبت هفته نیروی انتظامی در هرسین + عکس

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار