برگزاری مجامع عمومی سازمانهای مردم نهاد اداره ورزش و جوانان در هرسين

بیستون نیوز :

برای اولین بار برگزاری مجامع عمومی سازمانهای مردم نهاد اداره ورزش و جوانان برای تشکیل ۲ سمن در قسمت امور جوانان امروز در شهرستان هرسین برگزار شد .


Notice: Undefined offset: 0 in /home/bistoonn/public_html/wp-content/plugins/seo-for-images/seo-for-images.php on line 264

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bistoonn/public_html/wp-content/plugins/seo-for-images/seo-for-images.php on line 284

به گزارش خبرنگار بيستون ، برای اولین بار برگزاری مجامع عمومی سازمانهای مردم نهاد اداره ورزش و جوانان برای تشکیل ۲ سمن در قسمت امور جوانان امروز در شهرستان هرسین برگزار شد .

در این مجامع که با حضور کارشناسان اداره کل در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان تشکیل شد بر اساس انتخابات صورت گرفته اقای محمد نوروزی بعنوان دبیر سازمان نهاد تا اسمان هفتم که در زمینه شهید و شهادت فعالیت خواهد کرد انتخاب شد. سمیه خانمحمدی بعنوان خزانه دار و اقای عبدالرضا خواجوی بعنوان بازرس این سازمان مردم نهاد انتخاب شد.
پس از این مجمع دومین مجمع در روستای چشمه کبود از توابع بخش مرکزی هرسین برگزار شد. این سازمان مردم نهاد نیز اولین سازمان مردم نهاد روستایی شهرستان بوده که زمینه فعالیت آن در مسائل اجتماعی از جمله مواد مخدر و… می باشد .

لازم به ذكر است كه اداره ورزش و جوانان در سال ۹۵ برنامه های متنوع و مفيدي در راستای ارتقای کمی و کیفی سازمانهای مردم نهاد و به تبع آن ارتقا سطح فعالیتهای فرهنگی و جوانان خواهد داشت .

75c07e3e ca2f 4b95 8a7b f027ef1204ef برگزاری مجامع عمومی سازمانهای مردم نهاد اداره ورزش و جوانان در هرسين 937f829a 6319 4146 bac3 208fe44b13c2 برگزاری مجامع عمومی سازمانهای مردم نهاد اداره ورزش و جوانان در هرسين برگزاری مجامع عمومی سازمانهای مردم نهاد اداره ورزش و جوانان در هرسين

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار