ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : یکشنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۲:۲۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / دسته‌بندی نشده, عناوین برگزیده > برگزاری مراسم افتتاحیه پروژه ۲۰۳ واحدی مسکن مهر دادگستری شهرستان هرسین

برگزاری مراسم افتتاحیه پروژه ۲۰۳ واحدی مسکن مهر دادگستری شهرستان هرسین

به گزارش خبرنگار بیستون مهندس مهرآبادی معاون وزیر راه و شهرس  ازی در مراسم افتتاحیه این پروژه اظهار داشت: با تلاش های صورت گرفته و علیرغم وجود مشکلات مالی در […]

به گزارش خبرنگار بیستون مهندس مهرآبادی معاون وزیر راه و شهرس  ازی در مراسم افتتاحیه این پروژه اظهار داشت: با تلاش های صورت گرفته و علیرغم وجود مشکلات مالی در پروژه ها تا به امروز یک میلیون ۹۳۰هزار واحد مسکن مهر در سطح کشور به بهره برداری و حدود ۲۷۴هزار واحد باقی مانده است و ۱۶۰هزار واحد دیگر هم فاقد مشتری و یا دارای معارض هستند.
وی افزود : دولت طی دو مصوبه دست ما را باز گذاشت و به ما اجازه داد برای بازگشت منابع به شرکت ها این ۱۶۰هزار واحد جهت تأسیس خوابگاه به شرکت ها اختصاص داده شود.
معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد : حدود ۴۹هزار پرونده مسکن مهر هم در مراجع قضایی در حال رسیدگی است که با توجه به دستور رئیس محترم قوه قضاییه در اولویت رسیدگی هستند که با رأی قطعی تعیین تکلیف می شوند.
مهرآبادی در ادامه اظهار داشت: ما همه نیروها را بنا به دستور رئیس جمهور بسیج کرده ایم که تا پایان عمر دولت یازدهم این پروژه ها تکمیل شوند و تا به امروز یک میلیون و ۸۵۰ هزار واحد مسکن مهر افتتاح کرده ایم که مابقی هم به دلیل عدم تأمین خدمات زیربنایی متوقف هستند که پیگیر هستیم با هماهنگی های صورت گرفته واحد های با منابع مالی محدود را تعیین تکلیف کنیم .
وی افزود : ما امیدواریم با کمک استانداران و معاونین عمرانی و مدیران راه و شهرسازی استان ها بتوانیم بنا به دستور رئیس جمهور تمام پروژه های مسکن مهر را تا پایان دولت یازدهم به بهره برداری برسانیم.

در ادامه مهندس نیک کردار معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه ضمن ارائه گزارشی از روند پیشرفت پروژه های مسکن مهر در استان اظهار داشت: به مناسب ایام پیروزی انقلاب اسلامی امروز از پروژه مسکن مهر ۲۰۳واحدی دادگستری شهرستان هرسین ۱۵۶واحد را در دست افتتاح داریم که حدود ۴۷واحد هم قبلاً افتتاح شده بود.
وی افزود : به همین مناسبت در سراسر استان ما به صورت نمادین ۱۸۶۸واحد را به صورت همزمان افتتاح کردیم
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه ۳۲۸۰۰واحد در شهرهای بالای ۲۵هزار نفر و ۳۵۰۰واحد هم در شهرهای زیر ۲۵هزار نفر در دست انجام داریم تا کنون به رقم افتتاح ۳۸هزار واحد مسکن مهر در سطح استان رسیده ایم و حدود ۸۵۰۰ واحد هم بدون معارض در سطح استان داریم که این تعداد هم تا پایان دولت یازدهم تعیین تکلیف می شوند.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید