برگزاری مراسم گرامیداشت روز شورا در بخشداری بیستون

بیستون نیوز :

با توجه به اینکه شوراها بصورت مستقیم با مردم در ارتباط هستند لذا در سرنوشت مردم و منطقه بویژه در رشد و توسعه شهر و روستا سهم بسزایی دارند.

 

  • index 296x126 برگزاری مراسم گرامیداشت روز شورا در بخشداری بیستون
    زمین خوار میلیونر در هرسین زمینگیر شد
به گزارش خبرنگار بیستون ،
امروز دوشنبه جلسه ای به ریاست بخشدار بیستون و با حضور شوراهای روستا بخش بیستون در خصوص گرامیداشت روز شورا در بخشداری بیستون برگزار گردید.
در این مراسم شاهرخ عزیزی بخشدار بیستون ضمن خیر مقدم و تبریک اعیاد شعبانیه وروز معلم و کارگر روز شورا را گرامی داشت و روز شورا به همه زحمتکشان این عرصه تبریک و تهنیت گفت.
  در این جلسه بخشدار بیستون در خصوص اهمیت و جایگاه شوراها عنوان کرد که همین کافی است که قرآن کریم (وامرهم شورا بینهم) در خصوص اهمیت شورا و مشورت تاکید کردند.
عزیزی دربخش دیگری از صحبتهایشان شورا را بعنوان یک نهاد مردمی و بارزترین مظهر مردم سالار ی دینی معرفی کرد و عنوان کردند:   با توجه به اینکه شوراها بصورت مستقیم با مردم در ارتباط هستند لذا در سرنوشت مردم و منطقه بویژه در رشد و توسعه شهر و روستا سهم بسزایی دارند.
بخشدار بیستون در قسمتی دیگر سخنانش به سابقه انتخابات شوراها در جمهوری اسلامی اشاره داشت و ظایف شوراها را خطیر و بزرگ دانستند و از شوراها درخواست نمود بر اساس این وظایف اقدام نمایند ومصوبات خودرا مطابق به قوانین تصویب نمایند.
در ادامه بخشدار بیستون به دو انتخابات پیش رو در سال جاری اشاره نمود و این دو انتخابات را از حساسترین انتخابات دوران انقلاب دانستند لذا از همه مردم درخواست نمودند با حضور حداکثری نسبت به انتخاب افراد متعهد و متخصص عمل نمایند و بایستی مردم نسبت به شعار کاندیداهایی که وعده وعیدهای غیر منطقی و غیر ممکن میدهند بی توجه باشند .
شاهرخ عزیزی افزود: درپایان انتخابات هر نتیجه ای که حاصل شد تمام مردم و مسئولین به آن احترام بگذارند و در ادامه این جلسه شورا ها نظرات و دیدگاهها و مشکلات حوزه کاری خود را اعلام نمودند و از اقدامات صورت گرفته شوراهای روستا ها قدردانی شد.
006ea622 b0ba 4209 afb1 795fcf5689c1 برگزاری مراسم گرامیداشت روز شورا در بخشداری بیستون 4a1c491c 4aee 4e8f b54a b99acea06976 برگزاری مراسم گرامیداشت روز شورا در بخشداری بیستون 1ba06d9b eb41 485a 9174 08778530ea42 برگزاری مراسم گرامیداشت روز شورا در بخشداری بیستون

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار