ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : یکشنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۲۰:۲۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سیاسی, عناوین برگزیده > برگزاری مراسم گرامیداشت روز شورا در بخشداری بیستون

برگزاری مراسم گرامیداشت روز شورا در بخشداری بیستون

با توجه به اینکه شوراها بصورت مستقیم با مردم در ارتباط هستند لذا در سرنوشت مردم و منطقه بویژه در رشد و توسعه شهر و روستا سهم بسزایی دارند.

 

[metaslider id=17036] به گزارش خبرنگار بیستون ، امروز دوشنبه جلسه ای به ریاست بخشدار بیستون و با حضور شوراهای روستا بخش بیستون در خصوص گرامیداشت روز شورا در بخشداری بیستون برگزار گردید.
در این مراسم شاهرخ عزیزی بخشدار بیستون ضمن خیر مقدم و تبریک اعیاد شعبانیه وروز معلم و کارگر روز شورا را گرامی داشت و روز شورا به همه زحمتکشان این عرصه تبریک و تهنیت گفت.
  در این جلسه بخشدار بیستون در خصوص اهمیت و جایگاه شوراها عنوان کرد که همین کافی است که قرآن کریم (وامرهم شورا بینهم) در خصوص اهمیت شورا و مشورت تاکید کردند.
عزیزی دربخش دیگری از صحبتهایشان شورا را بعنوان یک نهاد مردمی و بارزترین مظهر مردم سالار ی دینی معرفی کرد و عنوان کردند:   با توجه به اینکه شوراها بصورت مستقیم با مردم در ارتباط هستند لذا در سرنوشت مردم و منطقه بویژه در رشد و توسعه شهر و روستا سهم بسزایی دارند.
بخشدار بیستون در قسمتی دیگر سخنانش به سابقه انتخابات شوراها در جمهوری اسلامی اشاره داشت و ظایف شوراها را خطیر و بزرگ دانستند و از شوراها درخواست نمود بر اساس این وظایف اقدام نمایند ومصوبات خودرا مطابق به قوانین تصویب نمایند.
در ادامه بخشدار بیستون به دو انتخابات پیش رو در سال جاری اشاره نمود و این دو انتخابات را از حساسترین انتخابات دوران انقلاب دانستند لذا از همه مردم درخواست نمودند با حضور حداکثری نسبت به انتخاب افراد متعهد و متخصص عمل نمایند و بایستی مردم نسبت به شعار کاندیداهایی که وعده وعیدهای غیر منطقی و غیر ممکن میدهند بی توجه باشند .
شاهرخ عزیزی افزود: درپایان انتخابات هر نتیجه ای که حاصل شد تمام مردم و مسئولین به آن احترام بگذارند و در ادامه این جلسه شورا ها نظرات و دیدگاهها و مشکلات حوزه کاری خود را اعلام نمودند و از اقدامات صورت گرفته شوراهای روستا ها قدردانی شد.
خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید