برگزاری نشست یوسف شاه حسینی با سادات و بزرگان اهل حق

بیستون نیوز :

مردم اهل حق به گواهی تاریخ در مرزداری دلیر و در وطن دوستی متعهد بوده و هستند و اگر بخواهیم به کشورمان آسیبی وارد نگردد باید همچنان با هم متحد، برادر، مهربان بوده و آماده دفاع از کشور باشیم.

به گزارش خبرنگار بیستون ، یوسف شاه حسینی روز پنجشنبه در نشست با سادات و بزرگان اهل حق و اعضای شورای اسلامی بخش گهواره افزود: مردم ایران ملتی صلح جو، متدین و متعهد می باشد و برادران عزیز اهل حق از نرمخویی، مهربانی و خونگرمی که خصیصه ایرانیان است، سهم بسزایی دارند.
وی بیان داشت: بدون رویکرد سیاسی عرض می کنم که اراده حاکمیت جمهوری اسلامی ایران و دولت تدبیر و امید آن است که توقعات به حق و منطقی اقوام به نیکوترین وجه برآورده شود.
وی در ادامه با توجه به دشمنی استکبار جهانی با ملت و نظام جمهوری اسلامی، گفت: مردم اهل حق به گواهی تاریخ در مرزداری دلیر و در وطن دوستی متعهد بوده و هستند و اگر بخواهیم به کشورمان آسیبی وارد نگردد باید همچنان با هم متحد، برادر، مهربان بوده و آماده دفاع از کشور باشیم.
در این دیدار که مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری؛ فرماندار شهرستان دالاهو، مشاور استاندار در امور اقوام و مذاهب و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی حضور داشتند، آقای سید جلال الدین حیدری از سادات و بزرگان اهل حق، مسائل و مشکلات بخش گهواره را بیان و از مسئولان تقاضا کرد تا در راستای رفع آنان کوشش نمایند.
وی گفت: مردم اهل حق بر همان عهدی که با امام خمینی (ره) در دفاع از کشور بسته اند، کماکان پایبند بوده و خود را سرباز نظام و مقید به اطاعت از رهبری انقلاب می دانند.
9942940 photo 2017 02 24 19 16 26 برگزاری نشست یوسف شاه حسینی با سادات و بزرگان اهل حق

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار