ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پایگاه خبری تحلیلی بيستون غرب (بیستون نیوز)

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۲۵ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۹:۰۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / فرهنگی > برگزاری یادواره شهدا در بخش بیستون + تصاویر

برگزاری یادواره شهدا در بخش بیستون + تصاویر

با حضور فرمانده سپاه ناحیه و مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه شهرستان یادواره شهدای پایگاهی حوزه امام محمد باقر(ع) بخش بیستون برگزار شد.

با حضور فرمانده سپاه ناحیه و مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه شهرستان یادواره شهدای پایگاهی حوزه امام محمد باقر(ع) بخش بیستون برگزار شد.

سرهنگ شهریار محمدی فرمانده سپاه ناحیه هرسین در این مراسم ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از برگزار کنندگان این برنامه به بیان مطالبی در خصوص جایگاه شهدا نزد خداوند پرداخت.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه هرسین در ادامه با بیان اینکه شهدا و خانواده‌های آنها حق بزرگی بر گردن ما دارند، اظهار داشت: مسئولین و مردم قدردان ایثارگری‌های شما هستند و راه شهیدان را با اهتمام ویژه‌ای ادامه داده و می‌دهند.

وی افزود: مهمترین اثر یادواره شهدا را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است و امروزه در دنیایی زندگی می کنیم که دشمنان به دنبال ترویج فرهنگ فساد می باشدند و می خواهند ملت را از پیشرفت بازدارند و موجب سرکوب نمودن ارزش ها شوند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه هرسین خاطرنشان کرد: رشادت و ایثارگری که شهدا در هشت سال دفاع مقدس متحمل شدند با هیچ زبانی قابل توصیف نیست زیرا آنها بالاترین ایثار را که نثار جان خودشان بود، انجام دادند.

منبع:بسیج نیوز

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید