برگزاری ۴۰ جلسه قرآن در شهرستان هرسین و تجلیل ازخادمان قرآنی

بیستون نیوز :

گروه فعالیت‌های قرآنی: امام جمعه هرسین از فعالیت بیش از ۴۰ جلسه قرآن در این شهرستان خبر داد و گفت: برپایی این جلسات ظرفیت معنوی خوبی برای این شهرستان است.

به گزارش خبرنگار بیستون ، حجت‌الاسلام باقری، امام جمعه شهرستان هرسین روز گذشته در مراسم تجلیل از خادمین قرآنی این شهرستان، گفت: در هرسین بیش از ۴۰ جلسه قرآنی فعالیت دارند که این ظرفیت معنوی خوبی برای شهرستان است.
وی با تأکید بر گسترش فعالیت‌های قرآنی به‌ویژه در این شهرستان افزود: مسئولین و دست‌اندرکاران فعالیت‌های قرآنی در هرسین باید نسبت به انجام این فعالیت‌ها برنامه‌ریزی منسجم داشته و نسبت به برپایی مسابقات و محافل قرآنی بیش از پیش همت کنند.
حجت‌الاسلام باقری با اشاره به اهمیت برپایی محافل انس در شهرستان، اظهار کرد: اهمیت موضوع بدان اشاره شده تا جایی است که قراء ما مجبور نباشند در مسابقات قرآنی استانی به‌نام شهرستان‌های دیگر شرکت کنند.
امام جمعه هرسین درپایان به بحث توسعه صحن امام‌زاده مهدی(ع) در این شهرستان اشاره کرد و گفت: این درخواست را از اداره اوقاف و امور خیریه استان داریم و از مردم نیز می‌خواهیم در این خصوص همکاری داشته باشند.
همچنین در مراسم تجلیل از خادمین قرآنی شهرستان هرسین روز گذشته با حضور حجت‌الاسلام باقری، امام جمعه هرسین، حجت‌الاسلام عباسیان، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان و جمعی از مسئولین ادارات و فعالین قرآنی این شهرستان برگزار شد.
این مراسم به‌منظور تقدیر از خادمین قرآن کریم به‌همت دفتر امام جمعه، اداره اوقاف و امور خیریه، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، سپاه ناحیه شهرستان هرسین، سازمان تبلیغات، شهرداری و شورای اسلامی این شهرستان برگزار شد.
یادآور می‌شود، در مراسمی که روز گذشته به‌منظور تجلیل از خادمین قرآنی هرسین برگزار شد، ۵۳ نفر ار فعالان و خادمان قرآنی این شهرستان تجلیل شدند.
در این مراسم ۳ تن از هنرمندان تأثیرگذار در عرصه قرآن این شهرستان نیز حضور داشتند و تقدیر شدند.
مراسم تجلیل از خادمین قرآن هرسین روز گذشته در محل امام‌زاده مهدی(ع) در این شهرستان برگزار شد.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار