ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۸:۲۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اجتماعی, عناوین برگزیده > چگونگی ثبت نام اینترنتی و درج اطلاعات آماری و سرشماری

چگونگی ثبت نام اینترنتی و درج اطلاعات آماری و سرشماری

سرپرست فرمانداری هرسین بر بسترسازی لازم برای ورود جوانان به عرصه مدیریتی تاکید کرد و گفت: جوانان پشتوانه قوی و همیشه در صحنه کشور در تمام عرصه ها هستند.

به گزارش خبرنگار بیستون ٰ امیر شاه آبادی روز دوشنبه در نشست با دبیران کارگروه های مشاوران جوان شهرستان هرسین با دستور کار استفاده از ظرفیت مشاوران جوان در سرشماری عمومی نفوس و مسکن، مهمترین وظیفه مشاوران جوانان را اتخاذ رویکرد و تعیین خط مشی های مسئولان ادارات در جهت عملکرد مطلوب و تشریح خدمات دولت تدبیر و امید برای قشر جوان دانست و افزود: مجموعه این تلاش ها باید منجر به تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی شود.
او حضور مشاوران جوان در ادارات را فرصت مناسبی در جهت ارایه ایده ها و تفکرات نو توأم با خلاقیت دانست و گفت: می توان از این ظرفیت و پتانسل فرهنگ مشاوره پذیری را در ادارات نهادینه کرد.
سرپرست فرمانداری هرسین در ادامه سخنان خود به اجرای طرح سرشماری اشاره کرد و افزود: استفاده از راهکارها و اندیشه های کاربردی جوانان نخبه در طرح سرشماری موجب کاهش هزینه ها، آسیب ها و افزایش بهره وری خواهد شد.
شاه آبادی گفت: اعضای گروه مشاوران جوان می توانند با تشکیل گروه های توانمند و استفاده از ظرفیت فضای مجازی از جوانان بخواهند در زمینه ارایه آمار صحیح و دقیق به مأموران سرشماری و همکاری با آنان فرهنگ سازی کنند.
وی اظهار کرد: سرشماری عمومی نفوس و مسکن در سال جاری به دو روش اینترنتی و حضوری اجرا می شود که روش اینترنتی از سوم تا ۲۴ مهر و روش حضوری از ۲۵مهر تا ۲۵ آبان با مراجعه مأموران سرشماری به درب منازل مردم اجرا خواهد شد.
وی گفت: اشخاصی که می خواهند به صورت اینترنتی ثبت نام کنند می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی www.sarshomari95.ir  اطلاعات خانواده خود را وارد نمایند و در پایان ثبت نام کد رهگیری دریافت خواهند کرد که در صورت مراجعه ماموران سرشماری به درب منازل کد رهگیری را که دریافت کرده اند به آنان ارایه نمایند.
وی افزود: کسانی که نسبت به ثبت نام اینترنتی اقدام ننمایند در مرحله حضوری می بایست اطلاعات خانوار خود را به مامور سرشماری ارایه دهند.
وی همچنین از تامین مکان برای استقرار ستاد سرشماری به آدرس دبیرستان خواجه نصیرالدین طوسی واقع در کمربندی جنوبی شهر هرسین خبر داد.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید