بهبود شاخص های امید به زندگی و کاهش آمار خودکشی در کرمانشاه از اولویتهای من است/ توضیح درباره تفسیر از یک خبر

بیستون نیوز :

مرصادنیوز: معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: کاهش آمار خودکشی در سال های های برگزاری انتخابات را از قول یکی از رسانه ها گفتم و به دلیل دغدغه ای که برای آمار خودکشی در کرمانشاه و راهکارهای بهبود آن…

مرصادنیوز: معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: کاهش آمار خودکشی در سال های های برگزاری انتخابات را از قول یکی از رسانه ها گفتم و به دلیل دغدغه ای که برای آمار خودکشی در کرمانشاه و راهکارهای بهبود آن دارم تنها چرایی موضوع را مورد پرسش قرار دادم و دیدگاه شخصی خود را نیز بیان کردم.

آیت الله آزرمی درباره سخنانی پیرامون اظهارات خود درباره ارتباط آمار خودکشی و سالهایی که در آن انتخابات برگزار می شود به خبرنگار مرصاد اظهار داشت: نکاتی به نقل از من در برخی رسانه ها پیرامون کاهش آمار خودکشی در سالهایی که انتخابات ریاست جمهوری برگزار می شود منتشر شد که تفاسیر مختلفی در باره آن ارایه می شود.

 

وی ادامه داد: اصل بیان این موضوع به نقل از من درست است اما به دلیل دغدغه ای که شخصا در رابطه با آمار خودکشی و اصل این اتفاق ناگوار دارم این موضوع را مجددا توضیح می دهم چرا که معتقدم انتشار این مطلب کلمه الحقی بود که ایراد من الباطل شد.

 

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه خاطرنشان کرد: آماری که بنده عرض کردم مربوط به یکی از پایگاه های اطلاع رسانی معتبر کشور بود که پیش از آمدن به استان کرمانشاه استخراج کرده بودم و فارغ از تایید یا رد آن سوالی را در خصوص چرایی این آمار مطرح کردم تا شاید اهل قلم در خصوص آن اظهار نظر کنند. و البته دیدگاه شخصی خودم در این باره را بیان کردم.

 

وی افزود: در آماری که این پایگاه اطلاع رسانی منتشر کرده بود آمده است که در سالهای ۸۴، ۸۸ و ۹۲ که در نیمه اول سال انتخابات ریاست جمهوری برگزار شده است آمار خود کشی نسبت به چهار سال پیش از آن کاهش محسوسی داشته است. من چرایی این موضوع را پرسش کردم.

 

آزرمی گفت: دیدگاه من این است که جنب و جوش های رسانه ای و تب و تابی که برای آینده جدید وجود دارد نقش موثری برای افزایش امید خواهد داشت و همین موضوع می تواند دلیلی برای این آمار منتشر شده درخصوص کاهش آمار خودکشی در سالهای انتخابات باشد.

 

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه گفت: تمرکز من در بحث آمارهای خودکشی و شاخص های مربوط به امید به زندگی برای استان کرمانشاه یک پرداخت ویژه است و امیدوارم که بتوانیم در بهبود این شاخص ها گامهای مفیدی برداریم.

مطالب پیشنهادی

  1. Mayelis گفت:

    That hits the target dead ceenrt! Great answer!

  2. Lamyae گفت:

    This is way more helpful than annthiyg else I’ve looked at.

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار