ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پایگاه خبری تحلیلی بيستون غرب (بیستون نیوز)

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۲۵ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۲۲:۰۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / فرهنگی, نوا و نما > “بهرام رادان” و بازیگر معمای شاه ممنوع التصویر شدند؟+عکس

“بهرام رادان” و بازیگر معمای شاه ممنوع التصویر شدند؟+عکس

صدا و سیما دو قسمت از برنامه خندوانه را که مربوط به حضور “بهرام رادان” و صادقی دو تن از بازیگران سینما و تلویزیون را متوقف کرد.

قسمت هایی از برنامه خندوانه که مربوط به حضور بهرام رادان و قطب الدین صادقی بود اجازه پخش داده نشد.

به دو قسمت از برنامه خندوانه که با حضور دو تن از بازیگران سینما و تلویزیون ضبط شده، اجازه پخش داده نشده است. بهرام رادان و قطب الدین صادقی از جمله چهره هایی هستند که مدیران تلویزیون اجازه پخش برنامه های مربوط به آن دو را نداده اند.

بازیگر ایرانی ، خندوانه ، بازیگران معمای شاه

عدم اجازه پخش برنامه مربوط به بهرام رادان در حالی صورت گرفته که تصویر وی در تیزرهای تلویزیونی فیلم روی پرده «عصر یخبندان» (مصطفی کیایی) نیز حذف شدند. البته می توان دلیل این مسئله را حدس زد و آن را ناشی از مطلبی منتسب به رادان دانست که چندی قبل این بازیگر در واکنش به آزادی ازدواج همجنس گرایان در آمریکا توئیت کرد. هر چند این مطلب، با واکنش های تندی مواجه شد که در نهایت او را ناگزیر به انتشار یک متن عذرخواهی کرد، اما به نظر می رسد تلویزیون فعلاً روی این بازیگر ستاره سینما نظر مساعدی ندارد.
 خندوانه ، بازیگران معمای شاه ، بهرام رادان در خندوانه
علت عدم پخش برنامه مربوط به قطب الدین صادقی اما مشخص نیست. به ویژه آنکه او در سریال در حال تولید «معمای شاه» (محمدرضا ورزی) نیز بازی دارد؛ مجموعه ای که قرار است نیمه دوم امسال روی آنتن رود.
خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید