“بهرام رادان” و بازیگر معمای شاه ممنوع التصویر شدند؟+عکس

بیستون نیوز :

صدا و سیما دو قسمت از برنامه خندوانه را که مربوط به حضور “بهرام رادان” و صادقی دو تن از بازیگران سینما و تلویزیون را متوقف کرد.

قسمت هایی از برنامه خندوانه که مربوط به حضور بهرام رادان و قطب الدین صادقی بود اجازه پخش داده نشد.

به دو قسمت از برنامه خندوانه که با حضور دو تن از بازیگران سینما و تلویزیون ضبط شده، اجازه پخش داده نشده است. بهرام رادان و قطب الدین صادقی از جمله چهره هایی هستند که مدیران تلویزیون اجازه پخش برنامه های مربوط به آن دو را نداده اند.

%D8%A8%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%85 %D8%B1%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86 “بهرام رادان” و بازیگر معمای شاه ممنوع التصویر شدند؟+عکس

عدم اجازه پخش برنامه مربوط به بهرام رادان در حالی صورت گرفته که تصویر وی در تیزرهای تلویزیونی فیلم روی پرده «عصر یخبندان» (مصطفی کیایی) نیز حذف شدند. البته می توان دلیل این مسئله را حدس زد و آن را ناشی از مطلبی منتسب به رادان دانست که چندی قبل این بازیگر در واکنش به آزادی ازدواج همجنس گرایان در آمریکا توئیت کرد. هر چند این مطلب، با واکنش های تندی مواجه شد که در نهایت او را ناگزیر به انتشار یک متن عذرخواهی کرد، اما به نظر می رسد تلویزیون فعلاً روی این بازیگر ستاره سینما نظر مساعدی ندارد.
 %D8%A8%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%85 %D8%B1%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D9%86 “بهرام رادان” و بازیگر معمای شاه ممنوع التصویر شدند؟+عکس
علت عدم پخش برنامه مربوط به قطب الدین صادقی اما مشخص نیست. به ویژه آنکه او در سریال در حال تولید «معمای شاه» (محمدرضا ورزی) نیز بازی دارد؛ مجموعه ای که قرار است نیمه دوم امسال روی آنتن رود.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار