بهره‌برداری از کارخانه کاغذسازی بیستون در سال ۹۶

بیستون نیوز :

رئیس سایت پروژه کارخانه کاغذسازی بیستون گفت: ماشین‌آلات این کارخانه طی ۶ ماهه نخست سال بعد نصب می‌شود و به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش بیستون استاندار کرمانشاه امروز در سفر کاری یک روزه به شهرستان هرسین سفر کرد و حضور بر سر مزار مطهر شهدا، بازدید از شهرک‌های صنعتی، دیدار با فعالان اقتصادی، بررسی پروژه‌های در دست اجرا و شرکت در جلسه شورای اداری شهرستان از جمله برنامه‌های مدیر ارشد اجرایی استان کرمانشاه است.

رئیس سایت پروژه کارخانه کاغذسازی بیستون در جریان بازدید از استاندار کرمانشاه از این کارخانه اظهار کرد: این پروژه از سال ۸۹ افتتاح شد و ساخت آن در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه مشکلاتی بر سر اجرای پروژه به وجود آمد که منجر به متوقف شدن کار شد گفت: پیمانکار قبلی کار خود را متوقف کرد و از سال ۹۲ پیمانکار جدید کار خود را شروع کرده است و روند اجرای پروژه در دست اقدام است.

رئیس سایت پروژه کاغذسازی بیستون از پیشرفت فیزیکی ۶۵ درصدی این پروژه خبر داد و بیان داشت: تا پایان سال ۹۵ این پروژه به اتمام می‌رسد.

وی با بیان اینکه عملیات نصب ماشین‌آلات این کارخانه نیز طی ۶ ماهه نخست سال ۹۶ انجام می‌شود، تصریح کرد: پس از نصب ماشین‌آلات این کارخانه به بهره‌برداری می‌رسد.

وی ظرفیت سالانه این پروژه را ۹۹ هزار تن عنوان کرد و متذکر شد: ماشین‌آلات این پروژه از کشور ایتالیا خریداری شده است.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار