بهره‌برداری ازجاده هرسین به پلیس راه در هفته دولت

بیستون نیوز :

عبدالله بهادری با اشاه به بهر‌ه‌برداری از ۱۴۲ کیلومتر راه استان در هفته دولت، اظهار کرد: از این میزان راه ۱۲۱ کیلومتر آن در حوزه راه روستایی و ۲۱ کیلومتر در حوزه راه اصلی است.

عبدالله بهادری  با اشاه به بهر‌ه‌برداری از ۱۴۲ کیلومتر راه استان در هفته دولت، اظهار کرد: از این میزان راه ۱۲۱ کیلومتر آن در حوزه راه روستایی و ۲۱ کیلومتر در حوزه راه اصلی است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه اظهار کرد: ۲۱ کیلومتر راه اصلی شامل کمربندی کرند غرب، باند دوم سه راهی هرسین به شهر هرسین، باند دوم اسلام آبادغرب-حمیل (پلدختر)، باند دوم قطعه هفتم بزرگراه کربلا و باند دوم قدیم کمربندی شرقی است که برای احداث آنها ۳۸ میلیارد تومان هزینه شده است.

به گفته بهادری احداث ۱۲۱ کیلومتر راه روستایی نیز در حوزه شهرستانهای کرمانشاه، سنقر و کلیایی، ثلاث باباجانی، هرسین، صحنه، کنگاور، اسلام آبادغرب، جوانرود، سرپل ذهاب، گیلان غرب، روانسر و پاوه است که با بهره‌برداری از آن روستاهایی مانند “خانه خدا”، “پتی آباد”، “زندهر”، “کاشمبه”، “اشباخ”، “انجاب”، “نوروز آباد”، “شاهرخ آباد”، “قلعه لان”، “تاویران” و “کوربلاغ” صاحب راه آسفالته می‌شوند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمانشاه همچنین از بهره‌برداری روکش و بهسازی آسفالت ۱۳۲ کیلومتر از راه‌های اصلی استان در هفته دولت خبر داد و اظهار کرد: در ۱۳ محور استان کار ترمیم و بازسازی راه‌های اصلی انجام شده است.

بهادری محورهای کوزران به جوانرود، کوزران به چهارزبر، کمربندی شرقی و بزرگراه کربلا از کنگاور تا اسلام آبادغرب را از جمله این محورها عنوان کرد و افزود: برای بهسازی و ترمیم این میزان راه اصلی اعتباری بالغ بر ۱۴۷۰ میلیون ریال هزینه شده است.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار