بهره برداری از پنج پروژه برق رسانی در هرسین

بیستون نیوز :

همزمان با پنجمین روز از هفته دولت، پنج پروژه برق رسانی با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال روز شنبه در شهرستان هرسین به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار بيستون ، بخشدار مرکزی هرسین در مراسم افتتاح پروژه برق رسانی قلعه جوق ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: این هفته زمان مناسبی برای افتتاح پروژه ها و معرفی دستاوردهای دولت در مناطق روستایی می باشد.
آذر خسروی افزود: دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به توسعه مناطق روستایی دارد.
وی تصریح کرد: در راستای برق رسانی به روستای قلعه جوق ۷۸۰ میلیون ریال هزینه شده که شامل ۱۴۰۰ متر شبکه فشار متوسط هوایی و نصب یک دستگاه ترانس می باشد.
خسروی همچنین از افتتاح ۶ بوستان با یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال اعتبار در سطح روستای بخش مرکزی خبر داد و گفت: احداث بوستان های روستایی در راستای شاداب سازی این مناطق انجام می شود.
اصلاح و بهینه سازی شبکه فشار ضعیف هوایی با کابل خود نگهدار در ۲۹ روستای بخش مرکزی، احداث شبکه فشار متوسط هوای در روستاهای شادآباد علیا و سلیمانیه، اصلاح و بهینه سازی شبکه فشار ضعیف با کابل خودنگهدار بطول ۴۰ کیلومتر از دیگر طرح های افتتاح شده امروز بود.

82205971 70971300 بهره برداری از پنج پروژه برق رسانی در هرسین 82205971 70971301 بهره برداری از پنج پروژه برق رسانی در هرسین

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار