سارق مسلح طلا فروشي هرسين در کرمانشاه به دار مجازات آویخته شد+عكس

بیستون نیوز :

سارق مسلح به جرم محاربه در کرمانشاه به دار مجازات آویخته شد.

به گزارش بیستون حکم اعدام یک سارق مسلح در میدان آزادی شهر کرمانشاه اجرا شد.

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه در جمع خبرنگاران و در لحظه اجرای حکم اظهار کرد: جرم این متهم (فردین.ر) محاربه بوده است که با همدستی دو نفر دیگر در شهریور ۱۳۹۳ اقدام به سرقت مسلحانه در شهرستان هرسین کردند.

مجتبی ملکی ادامه داد: افراد با نقاب و کلاشینکف از یک مغازه طلافروشی در شهرستان هرسین سرقت کردند که پس از جمع‌آوری طلاها و تهدید مالک طلافروشی، با صدای آژیر مغازه اقدام به فرار می‌کنند.

ملکی با بیان اینکه سارقان پس از بیرون آمدن از این مغازه اقدام به تیراندازی کردند که به زخمی شدن چند نفر از شهروندان منجر شد، گفت: رعب و وحشتی که این افراد در شهرستان ایجاد کردند، موجب احساس عدم امنیت شده بود که دستگاه‌های قضایی، انتظامی درمدت طی یک ماه این افراد را در مخفیگاه‌ آنان دستگیر کردند.

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه با تأکید بر اینکه دستگاه قضایی به طور ویژه این پرونده را مورد رسیدگی قرار داد، بیان داشت: دادگاه بدوی به اتهام محاربه، حکم اعدام متهم را صادر کرد که در شعبه ۴ دیوان عالی کشور با دقت فراوان بررسی و تأیید شد.

ملکی به اجرای حکم اعدام متهم اشاره کرد و متذکر شد: دستگاه قضایی در راستای ایجاد امنیت، از هیچ کوششی فروگذار نخواهد بود.

گفتنی است شهروندان کرمانشاهی با سر دادن شعار، از دستگاه قضایی و انتظامی بابت قاطعیت در اجرای حکم در برخورد با قانون‌شکنان و ایجاد امنیت در جامعه تشکر کردند.

11 1 سارق مسلح طلا فروشي هرسين در کرمانشاه به دار مجازات آویخته شد+عكس 111 1 سارق مسلح طلا فروشي هرسين در کرمانشاه به دار مجازات آویخته شد+عكس

مطالب پیشنهادی

 1. علی گفت:

  آخرش معلوم نشد کی بود؟

 2. همشهری گفت:

  درسته که قانون اجرا شده ولی ای کاش در مورد دیگر متهمان این پرونده نیز به مساوات همه برخورد می شد.فرزند آقای ش که از متهمان این پرونده است چه حکمی دارد!!!؟؟؟آیا در چهارچوب ضوابط و قانونی با آنها برخورد می شود یا روابط در صدور حکم، حاکم خواهد بود.همه ی اینها به بیکاری و فقر در جامعه برمیگردد!و هچنین جرم را در هرسین مرتکب شدند چرا در هرسین حکم اجرا نشد!!!؟

 3. هرسین گفت:

  خدا روشکر
  جای بدون امنیت میشه سوریه و یمن و افغانستان و عراق.

 4. m گفت:

  حقش عدام نبود ۳نفری دیگم هست چرا فقط این بیچاره اعدام کردن این متحمان ۴ نفر بودن اسم نیارن این چه جورشه

 5. محمد گفت:

  متهمان دیگر هم باید زندانیشان زود تمام نشود و بیان به ریش مردم بخندند.

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار