ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : سه شنبه, ۳ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۳:۴۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / نوا و نما > به مناسبت هفته معلم/ دیدار مسئولین شهرستان با کارکنان آموزش و پرورش و تعدادی از معلمان مدارس هرسین+تصویر

به مناسبت هفته معلم/ دیدار مسئولین شهرستان با کارکنان آموزش و پرورش و تعدادی از معلمان مدارس هرسین+تصویر

امام جمعه ، فرماندار ، فرمانده سپاه ناحیه و مسئولین ادارات شهرستان با کارکنان آموزش و پرورش و تعدادی از معلمین مدارس هرسین دیدار کردند.

حجت الاسلام باقری امام جمعه شهرستان هرسین ضمن تبریک هفته معلم اظهار داشت اسلام به معلم و مقام آن توجه ویژه ای داشته و دارد تا آنجاکه احترام معلم را با ئالدین در یک سطح قرار داده است.
وی افزود: پس از نهاد خانه و خانواده که کانون پر مهر و محبت پدر و مادر است مدرسه مهم ترین مکان برای تعلیم و تربیت است جائی که محل بروز و ظهور رسالت خطیر معلمی است که اگر او معلمی کند راه انحراف بسته می شود.
در ادامه محمدی فرماندار شهرستان در این دیدار اظهار داشت معلم و مدرسه دارای نقش مهمی در تربیت دانش آموزان هستند و لازم است که معلمان در این عرصه بیشتر و جدی تر وارد شوند و این تلاش معلمان جای تقدیر دارد.
وی افزود به نظر می رسد معلمان بایستی از شیوه های نوین و امروزی برای تعلیم و تربیت دانش آموزان استفاده کنند چراکه روش های قدیمی کارایی چندانی ندارد.
در پایان این دیدار میرزائیان مدیر آموزش شهرستان از حضور مسئولین تقدیر و تشکر کرد.

منبع دیوانگاه
خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید