در پای صندوق های رای حاضر شوید//خود را برای معرفی و حمايت از نامزدی خاص صالح نمی دانم

بیستون نیوز :

مرضيه نظري‌نيا :حمد و سپاس خدای بزرگ که این افتخار جاویدان را نصیب بنده نمود برای مدت کوتاهی که پا به عرصه رقابت انتخابات گذاشتم مهر مردم دیارم را روزی ام نمود ، مردمانی آگاه و آزاده که تاریخ زندگی شان سراسر افتخار و حماسه است.

بسم الله الرحمن الرحیم

سر ارادت ما و آستان حضرت دوست                         که هر چه برسر ما می رود ارادت اوست

حمد و سپاس خدای بزرگ که این افتخار جاویدان را نصیب بنده نمود برای مدت کوتاهی که پا به عرصه رقابت انتخابات گذاشتم مهر مردم دیارم را روزی ام نمود ، مردمانی آگاه و آزاده که تاریخ زندگی شان سراسر افتخار و حماسه است.

مردم خونگرم و صبور کنگاور ، صحنه ، هرسین ، بیستون و دینور

اینجانب در شرایطی از ادامه راه انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی کنار گذاشته شدم که اعتقاد و التزام عملی ام به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی، صرفا برای اظهار در فصل انتخابات نبوده و نیست.

من در خانه روحانی فداکار، مرحوم حجت الاسلام و المسلمین «شیخ قدرت الله نظری نیا» بزرگ شده ام. عشق به اسلام عزیز، نظام مقدس جمهوری اسلامی و ایران سرفراز آموزه همیشگی مان بوده است. اصرار بر انجام واجبات و ترک محرمات را از پدرم آموخته ام. التزام به قانون اساسی، قانون مداری و تلاش برای آبادانی ایران تا سر حد جان را، از او یاد گرفته ام. همانگونه که می دانید پدرم عمر کوتاه ولی با برکتش را در جهت حفظ و اشاعه دین اسلام و نظام جمهوری اسلامی سپری نمود، از فعالیت ها و مبارزات قبل از انقلاب تا حضور سال های متوالی در جبهه و جنگ در هشت سال دفاع مقدس ، تلاش در سنگرهای علمی و فرهنگی همچنین به عنوان خدمتگزار شما عزیزان در مجلس شورای اسلامی در دوره پنجم و ششم در کارنامه زندگی اش ثبت شده است وسرانجام تقدیر الهی بر این تعلق گرفت که جان خود را در این راه تقدیم نماید.

در این دوره با توجه به شرایط به وجود آمده حسب احساس وظیفه به قصد ادامه راه پدر مظلومم و به ثمر رساندن کارهای نیمه تمام وی و با نصب العین قرار دادن منش آن عزیز سفر کرده که همان صداقت ویک رنگی به دور از تملق و چابلوسی بود، برای ادای دین به محبت های بی دریغ شما، با هدف خدمت به منطقه و اعتلای ایران اسلامی، کاندیدای نمایندگی دوره دهم مجلس شورای اسلامی شدم.

در مدت کوتاه حضورم در جمع صمیمانه تان زیر سایه کرامت و بزرگ منشی تان قرار گرفتم،پس در برابر نجابت، جوانمردی و عظمت شما سر تعظیم فرود می آورم و بهترین درودها و صمیمانه ترین تشکرهای خود را به محضرتان تقدیم می کنم و در هر شرایطی، قانون را فصل الخطاب می دانم و معتقدم خدا احکم الحاکمین است.

از شما همراهان و عزیزان بزرگوار درخواست می کنم پر شور و پر شمار، با تعهد و امید، روز ۷ اسفند ۹۴ در پای صندوق های رای حاضر شوید. روزی به یاد ماندنی را در تاریخ افتخارات مردم مومن ایران اسلامی رقم بزنید و فردی را انتخاب کنید که درصدد خدمت خالصانه به کشور و منطقه باشد. فردی را انتخاب کنید که به معیارهای اصیل انقلاب اسلامی باور داشته باشد و حافظ جمهوریت و اسلامیت نظام باشد. فردی را انتخاب کنید که به دور از منفعت طلبی و تمامیت خواهی، از همه ظرفیت ها برای اعتلای ایرانی اسلامی استفاده کند.

به شعور و شناخت شما مردم رشید باور دارم و خود را برای معرفی نامزدی خاص صالح نمی دانم. مطمئن هستم که آگاهی عمومی و انتخاب جمعی از درک و فهم فردی به صواب نزدیک تر است.

در پایان از درگاه حضرت سبحان برای خود و شما هدایت و توفیق می طلبم و در آینده هم با توکل بر خداوند تبارک وتعالی همراه وهمگام شما خواهم بود.

.

photo 2016 02 07 13 10 38 در پای صندوق های رای حاضر شوید//خود را برای معرفی و حمايت از نامزدی خاص صالح نمی دانم

.

.

خادم و ارادتمند شما مرضیه نظری نیا

مطالب پیشنهادی

  1. نوروزی گفت:

    درجلسات آقای سلیمانی باید شرکت کرد و از ایشان پرسید در سه دوره نمایندگی و یه دهه مسئولیت مستقیم معاونت امور اقتصادی بازرسی کل کشور چگونه کار کرده که این همه مفسده اقتصادی در کشور بوجود آمده (یک نمونه غیب شدن دو شعبه بانک ملت با کد ۲۴۰۸/۳ و بانک تجارت باکد شعبه ۱۲۰/۶۰۸ درشهرستان صحنه که هشتصد میلیارد تومان تسهیلات تبصره ۳ به اشخاص مجهول الهویه با سو استفاده از مدارک شرکت حمل ونقل یاران دالاهو صحنه پرداخت نموده اند چرا مسئولین وقت بجای رسیدگی به شکایات مسئول شرکت فوق (حقیر شهریار نوروزی ) کار و شغل و شرکت و آبروی وی را مورد ترور قرار داده با طرح ترور نمایشی فرماندار وقت سابق صحنه بهروز دهنوی پروژه حذف فیزیکی و ترور نوروزی نگون بخت را که با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان عج نافرجام ماند را به اجرا گذاشتند . و چرا هیچ مرجع و مسئولی در قوه قضائیه و دولت حاضر به رسیدگی به این پرونده نیست و هیچ گوش شنوایی در کشور به این ظلم آشکار و مافیایی رسیدگی نمیکند . لطفاً انعکاس دهید تا حقایق برای مردم فهیم و بصیر روشن شود و در انتخاب خود دچار اشتباه نشوند .

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار