ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : یکشنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۲۰:۰۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, فرهنگی > بیانیه جمعیت خیریه مردمی _ دانشجویی حضرت امام علی (ع) شهرستان هرسین در روز جهانی معلولین

بیانیه جمعیت خیریه مردمی _ دانشجویی حضرت امام علی (ع) شهرستان هرسین در روز جهانی معلولین

بیانیه جمعیت خیریه مردمی _ دانشجویی حضرت امام علی (ع) شهرستان هرسین در روز جهانی معلولین

به گزارش خبرنگار بیستون  بیانیه جمعیت خیریه مردمی _ دانشجویی حضرت امام علی (ع) شهرستان هرسین در روز جهانی معلولین

بسم الله الرحمن الرحیم
وَ لَسَوْفَ یُعْطِیکَ رَبُّکَ فَتَرْضَى‌
و بزودی پرور دگارت آنقدر به تو عطا خواهد کرد که خشنود شوی (سوره مبارکه ضحی آیه ۵ )

جسم نشسته تو، بلندتر از قامت هر ایستاده ای سر به آسمان می ساید و تو چرخ ها را می دوانی تا قصیده بلند توانایی ات را برای چشم هایی که تو را ناتوان می بینند، بخوانی، ای قافیه خوش وزن شعر پویش و امید. تو در تقدیر خویش انسانی را دیده ای که پاهایش به امانت نزد خدا مانده است. هم چنان چرخ را بچرخان، تا جهان زیبای تو بگردد.
مراسم گرامیداشت روز جهانی معلولین با همکاری جمعیت امداد مردمی_دانشجویی امام علی (ع) و مرکز آموزش استثنائی مشعل دانش شهرستان هرسین مورخ ۱۳۹۶/۰۹/۱۳در سالن جلسات آموزشگاه مشعل دانش برگزار گردید .
در این گردهمایی بزرگ برخی از مسولین ونیز آقای نعمتی مسئول جمعیت امام علی (ع) شهرستان به ایراد سخنرانی پرداختند و دغدغه های خویش را برای رفع مشکلات و گرفتاری های عمومی و اختصاصی این کودکان عزیز نیز مطرح کردند همچنین تعدادی از مسئولین شهرستان هرسین از جمله امام جمعه محترم شهرستان , فرماندار محترم , ریاست محترم اداره آموزش و پرورش , ریاست محترم سازمان بهزیستی , ریاست اداره ورزش و جوانان و همکارانی از اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) ,کادر درمان شبکه بهداشت و عزیزانی از مرکز استثنایی استان کرمانشاه حضور بهم رسانیده بودند  و در آخر مراسم با با اهدای کادو وانجام برنامه های شاد و مفرح تلاش گردید روزی به یاد ماندنی در خاطر کودکان به یادگار بماند.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید