ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : یکشنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۲۰:۴۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اجتماعی, گزیده اخبار > بیژن قبادی از کرمانشاه بعنوان کارآفرین برتر کشور معرفی شد

بیژن قبادی از کرمانشاه بعنوان کارآفرین برتر کشور معرفی شد

کارآفرینان برتر کشور با حضور علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد نهاوندیان رئیس دفتر رئیس‌جمهور در وزارت کار معرفی شدند.

 

به گزارش بیستون نیوز ، ۱۰ کارآفرین برتر کشور در جشنواره ملی کارآفرینان با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی معرفی و توسط رئیس دفتر رئیس‌جمهور مورد تقدیر قرار گرفتند.

براساس این گزارش، کارآفرینان معرفی‌شده در بخش کشاورزی عبارتند از  قدرت حاج‌نوری از استان اردبیل از شرکت آرتا جوجه سبلان با فعالیت در حوزه زنجیره یکپارچه تولید و فناوری، بیژن قبادی از استان کرمانشاه از شرکت مجتمع شیمیایی بیستون کرمانشاه در حوزه تولید سموم کشاورزی و مسعود توتونچیان از استان همدان از شکرت غذایی سحر در حوزه صنایع تبدیلی کشاورزی و روح‌الله صابری ریسه از استان کرمان از شرکت پرشین بنیان آریا (دانش‌بنیان) در حوزه تولید کودهای بیولوژیک و ارگانیک معرفی شدند.

کارآفرینان برتر در بخش صنعت نیز شامل مجید بصرنیا از استان قم از شرکت نانو بتون امین (دانش‌بنیان) در حوزه بتون آماده و محمد نخعی‌نژاد از استان کرمان از شرکت ممتازان در حوزه ساخت و نصب انواع ماشین‌آلات و محمد ضرابی از زنجان از شرکت تولیدی صادراتی پوشاک مهیار زنجان با فعالیت در حوزه تولید انواع پوشاک معرفی شدند.

در بخش خدمات نیز رضا خلج از استان تهران از شرکت امن‌پرداز سورونا با فعالیت در حوزه نرم‌افزار و سخت‌افزار امنیتی، مهدی سنچولی از خراسان رضوی از شرکت زالپارد در حوزه ذخیره‌سازی فرآورده‌های نفتی و همچنین اصغر نبیل از استان یزد از مجموعه مشیر یزد در حوزه مجموعه اقامتی پذیرایی معرفی شدند.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید