تاکید فرماندار هرسین بر ترویج و آموزش کشت زعفران

بیستون نیوز :

امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین بر استفاده از کشت های جایگزین و ارتقاء سطح علمی سازی کشاورزی در شهرستان هرسین در جهت اجرا و تحقق اقتصاد مقاومتی و شعار سالجاری تأکید کرد .

به گزارش خبرنگار بیستون، به مناسبت هفته جهاد کشاورزی دیدار فرماندار شهرستان هرسین با کارکنان مدیریت جهاد کشاورزی این شهرستان صورت گرفت .
این دیدار صبح امروز با حضور فرماندار و تعدادی از کارشناسان مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان هرسین در محل دفتر فرماندار انجام گرفت .
امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین در این مراسم با تبریک هفته جهاد کشاورزی و تسلیت ایام سوگواری امام علی (ع) بر استفاده از کشت های جایگزین و ارتقاء سطح علمی سازی کشاورزی در شهرستان هرسین در جهت اجرا و تحقق اقتصاد مقاومتی و شعار سالجاری تأکید کرد .
شاه آبادی افزود : دولت تدبیر و امید با حمایت فنی ، تأمین اعتبارات مالی برای پشتیبانی از بخش کشاورزی ، توسعه سیستم آبیاری تحت فشار ، اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی ، ارتقای مکانیزاسیون و تنوع بخشی نهاده های اولیه و مورد نیاز کشاورزان باعث جهشی بزرگ در افزایش تولیدات کشاورزی ، مدیریت منابع آبی کشور و خودکفایی پایدار در تولید گندم شد .
شاه آبادی بیان داشت : سیاست ها و راهبردهای اقتصادی دولت در حوزه کشاورزی با توجه به تحریم ها و وضعیت نامناسب اقتصادی و منابع مالی همسو با اهداف اقتصاد مقاومتی و منویات مقام معظم رهبری بوده است .
فرماندار هرسین بیان داشت : میزان تولید کل محصولات کشاورزی و دامی در سطح ۴۰۰۰۰ هکتار اراضی کشاورزی و باغی شهرستان در سال گذشته ۲۵۹۳۱۶ تن بوده است.
شاه آبادی در این دیدار بر ترویج و آموزش کشت زعفران تأکید کرد.
فرماندار هرسین در ادامه سخنانش از کلیه کارکنان مجموعه جهاد کشاورزی و مراکز خدماتی تقدیر و تشکر کرد.
در پایان این دیدار مهندس نوروزی رئیس اداره جهادکشاورزی شهرستان هرسین به ارائه گزارشی از عملکرد و برنامه های این اداره در راستای توسعه و حمایت از بخش کشاورزی پرداخت.

 

index 3 تاکید فرماندار هرسین بر ترویج و آموزش کشت زعفران

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار