تثبیت جمعیت روستاها با اجرای پروژه های عمرانی در هرسين

بیستون نیوز :

معاون فرماندار هرسین از اجرای پروژه های عمرانی بعنوان عاملی مهم در تثبیت جمعیت، رونق اقتصادی و ارایه خدمت رسانی مطلوب به مناطق روستایی یاد کرد.

به گزارش خبرنگار بيستون ، نجف میرزا حسینی روز یکشنبه به همراه بخشدار مرکزی از پروژه های گازرسانی، آبرسانی و راهسازی این بخش بازدید کرد.
وی در این بازدید از پروژه گازرسانی به ۴۰ روستا از مجموع ۶۰ روستای بخش مرکزی گفت: پروژه گاز رسانی با سرعت خوبی در حال پیشرفت می باشد که بعد از اتمام عملیات اجرایی آن کلیه روستاهای بخش مرکزی از نعمت گاز برخوردار خواهند شد.
میرزا حسینی اظهار داشت: اعتبار تخصیص داده شده برای این پروژه ۱۸۰ میلیارد ریال است.
میرزا حسینی از پروژه های راهسازی در مسیر روستاهای کماسی، چشمه کبود به میرمینگه ، کله هو و چم شاهی نیز بازدید کرد و در این خصوص گفت: بعد از اتمام عملیات اجرایی پروژه های مذکور به طول ۲۷ کیلومتر و با ۷۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار مسیر دسترسی روستاهای بخش مرکزی به شهر هرسین ۲۱ کیلومتر کاهش خواهد یافت.
معاون فرماندار هرسین در ادامه این بازدید اظهار داشت: عملیات آبرسانی به ۱۷ روستای بخش مرکزی نیز با پیشرفت فیزیکی ۸۵ درصد در حال اجراست.
نجف میرزا حسینی در پایان گفت: اعتبارات لازم برای اجرای کلیه پروژه های مذکور از محل اعتبارات استانی و سفر مقام معظم رهبری به استان کرمانشاه تأمین شده است.

82091818 70757300 تثبیت جمعیت روستاها با اجرای پروژه های عمرانی در هرسين 82091818 70757301 تثبیت جمعیت روستاها با اجرای پروژه های عمرانی در هرسين

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار