تجلیل از آزادگان سرافراز در فرمانداری هرسین

بیستون نیوز :

به مناسبت سالروز ورود آزادگان به ميهن اسلامي طي مراسمي با حضور فرماندار از آزادگان سرفراز شهرستان هرسين تجليل شد.

cleardot تجلیل از آزادگان سرافراز در فرمانداری هرسین
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیستون، به مناسبت سالروز ورود آزادگان به ميهن اسلامي طي مراسمي با حضور فرماندار از آزادگان سرفراز شهرستان هرسين تجليل شد.
در این مراسم فرماندار هرسين گفت: آزادگان الگويي ماندگار از صبر ، استقامت و وفاداري در تاريخ بشريت هستند.
ياور محمدي فرماندار شهرستان هرسين ضمن تبريك به مناسبت اين روز مبارك از آزادگان به عنوان اصوه صبر و استقامت ياد كرد و گفت آنان ساختار روحي و رواني عظيم خود را كه نماد فرهنگ و توانمنديهاي ملت ايران بود براي دشمنان و جهانيان به نمايش گذاشتند.
محمدي ادامه داد جنگ تحميلي فقط درگيري فيزيكي نبود بلكه جنگ تفكر اسلام دوستي ، صبر ، استقامت و انسانيت با تفكرات ضد انساني ،ظلم ، تزوير و نفاق بودكه نحوه برخورد كشور ما با اسراي عراقي اين تفاوت فكري را به خوبي مشخص كرد .
فرماندار هرسين تصريح كرد هدف اصلي غرب از توافق هسته اي به زانو در آوردن ملت و دولت ايران بود كه خوشبختانه با مديريت هاي مدبرانه رهبر معظم انقلاب و تلاشهاي دولت تدبير و اميد و با هدف حفظ عزت و عظمت ملت ايران به پيروزي رسيد و غرب را در رسيدن به اهداف خود ناكام گذاشت .
محمدي افزود مسئولين شهرستان نبايد در حل مشكلات و خواسته هاي قشر ايثارگر كوتاهي كنند و بايد از نظرات آنان در مديريت و حل مشكلات شهر استفاده كرد .
در پايان اين مراسم از آزادگان با اهداء هدايايي تجليل بعمل آمد .

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار