تجلیل از بانوان شرکت کننده در رقابتهای آمادگی جسمانی دهه مبارک فجر شهرستان هرسين

بیستون نیوز :

در اين مراسم از بانوان شرکت کننده در رقابتهای آمادگی جسمانی و در ۴ رده سنی نفرات اول تا سوم لوح تقدیر و هدایایی اهدا شد . این رقابتها با حضور بیش از ۴۵ نفر از بانوان برگزار شده بود .

 به گزارش خبرنگار بيستون، در این مراسم که در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان تشکیل شد محمدی جامع مدیر اداره به نقش ورزش در جامعه پرداخت و افزود: امروزه سلامت جامعه در گرو سلامت خانواده می باشد که این مهم توسط مادران محقق می شود.

وی افزود یکی از مهمترین راه رسیدن به سلامت خانواده فرهنگ سازی در بین خانواده ها و رسیدن به باور عمومی بویژه مادران به اینکه راه رسیدن به سلامتی تنها از طریق ورزش مقدور می باشد.

وی در ادامه به نقش ورزش در مبارزه با بیماریها صحبت کرد و بهترین راه پیشگیری از بیماری و مبارزه با اعتیاد در خانواده ها را ورزش برشمرد و اظهار امیدواری کرد که در سال ۹۵ شاهد رشد همه جانبه ورزش همگانی و قهرمانی شهرستان بویژه در ورزش بانوان باشیم .

محمدی جامع از تغییرات ویژه در سالن بانوان در سال ۹۵ جهت ارائه خدمات بهتر به بانوان نیز صحبت کرد.

شایان ذکر است در پایان از بانوان شرکت کننده در رقابتهای امادگی جسمانی و در ۴ رده سنی نفرات اول تا سوم لوح تقدیر و هدایایی اهدا شد . این رقابتها با حضور بیش از ۴۵ نفر از بانوان برگزار شده بود .

667ed20f e61e 44c6 85a6 de2b933c6d80 تجلیل از بانوان شرکت کننده در رقابتهای آمادگی جسمانی دهه مبارک فجر شهرستان هرسين a4f9c35e aaaa 4b2b ba9e a8e2da8d7b5c تجلیل از بانوان شرکت کننده در رقابتهای آمادگی جسمانی دهه مبارک فجر شهرستان هرسين ae825a01 cac3 46e8 9968 5b967b7f595a تجلیل از بانوان شرکت کننده در رقابتهای آمادگی جسمانی دهه مبارک فجر شهرستان هرسين cc3d28b5 07de 42a7 ba1a 8a494bffd7c6 تجلیل از بانوان شرکت کننده در رقابتهای آمادگی جسمانی دهه مبارک فجر شهرستان هرسين

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار