ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۷:۴۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, ویژه استان > تجلیل از خانواده های معظم شهیدان یاری، هرمز پرتوی، یوسف نیکزاد هرسینی و مسعود بختیاری

تجلیل از خانواده های معظم شهیدان یاری، هرمز پرتوی، یوسف نیکزاد هرسینی و مسعود بختیاری

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه از مسئولین نظام خواست تا برای خدمت رسانی مطلوب به مردم از خانواده‌های شاهد الگو بگیرند.


به گزارش خبرنگار بیستون، آیت الله مصطفی علما با حضور در منزل سردار شهید ابوالحسن یاری، با خانواده این شهید بزرگوار دیدار و با تجلیل از مقام والای شهدا، اظهار کرد: روحیه قوی و پرنشاط خانواده‌های معظم شاهد ستودنی است.

آیت الله علما روحیه خانواده‌های شهدا را  الگوی بسیار مناسبی برای تمامی مسئولین و خدمتگزاران به نظام مقدس اسلامی عنوان کرد و افزود: مسئولین با الگوگرفتن از این روحیه خواهند توانست خدمت رسانی مطلوبی به مردم داشته باشند.

حجت الاسلام هادی عسگری  مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه نیز در ادامه دیدار با خانواده‌های شاهد که در قالب طرح رمضان صورت گرفت، در دیدار با سه خانواده ایثارگر شهرستان هرسین، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار کرد: شــهدا آگاهانه و هدفمند مسیرشان را انتخاب کرده و به هدف نهایی خود و به کمال واقعی و لقاالله دست یافتند.

عسگری با تاکید بر اینکه یقینأ هر کدام از شهدا دارای یک ویژگی خاصی بودند که انتخاب شدند، گفت: هر انسانی دراین دنیا شروع و پایانی دارد و بهترین، زیباترین و شایسته ترین پایان ها را شهدا انتخاب کردند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا را یک وظیفه همگانی دانست و افزود: خانواده های گرانقدر شهدا مظهر صبر و بردباری بوده و افتخار جامعه هستند.

در ادامه از خانواده های معظم شهیدان یاری، هرمز پرتوی، یوسف نیکزاد هرسینی و مسعود بختیاری تجلیل شد.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید