تجلیل از ۷۴ رابط فرهنگی مدارس در راستای همکاری با کمیته امداد در هرسین

بیستون نیوز :

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره ) شهرستان هرسین از تجلیل از رابطین فرهنگی مدارس کمیته امداد شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار بيستون،وحید ارم آبادی مدیر کمیته امدادامام خمینی (ره ) شهرستان هرسین با بیان این مطلب اظهار داشت: رابطین فرهنگی ،بازوان توانا و مشاورین امین امور فرهنگی کمیته امداد هستند که در پرتو فعالیت های آنان شاهد رشد زمینه های فکری ، معنوی و فرهنگی بین دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت هستیم.
وی افزود: کمکهای فکری و روحی و مشاوره ای هم در ردیف کمک به دانش آموزان ودانشجویان بی بضاعت تحت حمایت است.
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان خاطرنشان کرد: در حال حاضر ۷۹۰ دانش آموز و تعداد ۱۰۱دانشجو تحت حمایت در مدارس و دانشگاههای این شهرستان تحت پوشش کمیته امداد هستند و امیدواریم که بتوانیم گوشه ای از مشکلات و نیازمندیهای آنان را مرتفع کنیم.
ارم آبادی در ادامه اظهار داشت: کمیته امداد در مدارس ، دانشگاه وحوزه علمیه موجود در این شهرستان دارای رابط فرهنگی از بین مدیران ، و آموزگاران اداره آموزش وپرورش وکارکنان دانشگاههای شهرستان می باشد و دانش آموزان ودانشجویان تحت حمایت میتوانند با مراجعه به این رابطین از خدمات امور مشاوره ای وتحصیلی وروحی این همکاران بهر مند شوند .
وی در پایان افزود: از ۷۴ رابط فرهنگی که در سال تحصیلی۹۵/۹۴ با واحد فرهنگی امداد هرسین همکاری داشته اند با اهداء هدیه و لوح سپاس تجلیل به عمل آمد.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار