ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

شامل اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۷:۲۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, ویژه استان > تجمع مردم هرسين در اعتراض به وضعيت آب شرب + عكس

تجمع مردم هرسين در اعتراض به وضعيت آب شرب + عكس

صبح امروز پنج شنبه ،در پي اعلان هايي كاغذي كه از چند روز پيش در در سطح شهر پراكنده شده بود ، تعدادي از شهروندان هرسين اقدام به تجمع در مركز شهر كردند. تجمعي كه به نوعي اعتراض به مشكلات چند وقت اخير در مورد آب شرب شهر خوانده مي شد.

به گزارش خبرنگار بيستون ، صبح امروز پنج شنبه ،در پي اعلان هايي كاغذي كه از چند روز پيش در در سطح شهر پراكنده شده بود ، تعدادي از شهروندان هرسين اقدام به تجمع در مركز شهر كردند.تجمعي كه به نوعي اعتراض به مشكلات چند وقت اخير در مورد آب شرب شهر خوانده مي شد صورت گرفت.

اين اعتراض كه تعداد افراد شركت كننده در آن به حدود ۲۰۰ نفر مي رسيد بصورت آرام و مسالمت آميز و بدون مشكل خاصي خاتمه يافت. در پاره اي اوقات  جمعيت حاضر در اين نقطه به كمتر از هزار نفر هم ميرسيد كه غالبا تماشاگراني بودند كه حس كنجكاوي آنها را به مركز شهر واقع در چهار راه انقلاب  كشانده بود.

در اين بين ، شعارهاي چند نفر افراد خاص كه منصوب به كانديداهاي شكست خورده در انتخابات اخير مجلس شوراي اسلامي بودند هم به چشم مي خورد كه بر عليه نماينده جديد كه چند روزي است رسما كار خود را در مجلس شروع كرده  شعارهايي داده شد.!!!

تعدادي از افراد شركت كننده هم به عملكرد شوراي شهر و نحوه عملكرد ضعيف شهردار و مجموعه شهرداري اعتراض خود را ابراز نمودند.

در پايان با همراهي امام جمعه محترم شهر و سخنراني ياور محمدي فرماندار شهرستان هرسين در مسجد آيت الله حجتي ، پيرامون مشكلات شهر و نيز پيگيري مجدانه احداث تصفيه خانه اي مدرن براي شهر، تجمع كنندگان محل را ترك كردند.

لازم به ذكر است كه اين تجمع هيچ مجوز قانوني را براي اين گردهمايي نداشته و مشخص نشد كه گردانندگان اصلي اين اعتراض چه كساني و با چه هدفي هستند اما با سعه صدر مسئولين امر، اين ماجرا ختم به خير شد.

02133a5e-e1d3-4f33-8fa4-d34ebe58944b 86815a77-7f67-4a44-9414-86d900c77d17 21670252-3459-4095-bfe7-551b8dac378b be80df4d-cab9-40bd-ba52-3199d7d01db2 f393caa9-cf3e-4b67-9efa-d733352f402d fc4506a4-0de2-4fb4-b7e5-a3a22618dfb5

نظرات شما

  علی می گوید :

  اولا این تجمع طبق اصل ۲۷قانون اساسی کاملا قانونی بود چون بدون حمل سلاح بود و مخل مبانی اسلام نبود. دوما پیرامونیان تماشاچی و کنجکاو نبودن بلکه از…،بگذریم. بهرحال خداروشکر برای بالارفتن شعور مدنی مردم

  هرسینی می گوید :

  سلام. برخی از طرفداران نامزد شکست خورده انتخابات به آقای سلیمانی توهین میکردن که انشالله این آقای شکست خور محاله دیگه تایید صلاحیت بشه.منظورم جناب علی صفر رضایی که باز غیبش زده

  محمد می گوید :

  هرکی این خبرو نوشته خیلی بی شرف بوده چون یه کلمه اش هم واقعیت نداره

  بی شرف کسانی هستند که با احساسات مردم بازی میکنن به خاطر مطامع دنیوی خودشان.

  محمد می گوید :

  درود خدا بر شرف حاج جلال نیک کام.

  شاهین می گوید :

  متاسفیم برای این رسانه ونویسنده این مطلب
  ماهیت یک رسانه صداقته نه دروغ و انتشار اخبار به گونه ای که مسئولین دوست دارن
  حضور مردم هرسین نشان از بلوغ فکری واجتماعی آنان بود چیزی که کمتر در این منطقه دیده بودیم اونا فقط برا مشکل آب آشامیدنیشون آمده بودن وهیچ شعاری درحمایت از کاندیدای داده نشد
  شرف و انسانیت چیز خوبی که متاسفانه در این مطب دیده نشد

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید