ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۲:۱۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اجتماعی, عناوین برگزیده > تخصیص اعتبارات برای تجهیز فرستنده دیجیتال شهر هرسین به فیبر نوری یا تقویت دفتر خبری

تخصیص اعتبارات برای تجهیز فرستنده دیجیتال شهر هرسین به فیبر نوری یا تقویت دفتر خبری

فرماندار شهرستان هرسین گفت: به منظور مجهز شدن فرستنده دیجیتالی موجود در شهر هرسین به فیبر نوری، اعتبارات لازم را اختصاص خواهیم داد.

 به گزارش خبرنگار بیستون دیدار حجت الاسلام اجرایی امام جمعه شهر هرسین و امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان با سید علی مدنی معاونت خبر صدا و سیمای مرکز کرمانشاه به منظور بررسی وضعیت فرستنده دیجیتالی هرسین و تقویت دفتر خبری این شهرستان صورت گرفت.

شاه آبادی در این دیدار طی سخنانی اظهار داشت: شبکه های تلویزیونی شهر هرسین بر اثر بارش نزولات جوی قطع یا با اختلالات جدی مواجه می‌شوند و بر طرف شدن این نقص یکی از مهمترین مطالبات شهروندان هرسینی مباشد.

 

فرماندار هرسین ادامه داد: جهت رفع این مشکل و مجهز شدن فرستنده دیجیتالی موجود در شهر هرسین به فیبر نوری اعتبارات لازم را اختصاص خواهیم داد.

در پایان سید علی مدنی معاون خبر صدا و سیمای مرکز کرمانشاه نسبت به پیگیری این موضوع قول مساعد داد.

 

البته به نظر می رسد که این دیدار بیشتر جهت تقویت دفتر خبری صدا و سیمای مرکز کرمانشاه در این شهرستان بوده و صدا و سیمای مرکز کرمانشاه در سالهای اخیر نشان داده که علاقه ای به دادن آنتن به جمعیت غالب استان که همان لک زبانان است نداشته و بررسی وضعیت فرستنده دیجیتالی هرسین در حیطه اختیارات معاونت خبر نبوده و سید علی مدنی فقط در غالب یک پیشنهاد می تواند حامل پیغام فرماندار هرسین باشد اما تخصیص اعتبارات لازم از سوی فرمانداری در صورت عملی شدن قابل تقدیر است.

 

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید