ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

شامل اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : پنجشنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۸:۲۰
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / صداي مردم, گزیده اخبار > تخلف پرداخت قبوض در يكي از دفاتر پيشخوان هرسين+سند

تخلف پرداخت قبوض در يكي از دفاتر پيشخوان هرسين+سند

با مراجعه به اين دفتر پيشخوان متوجه شدم كه اين مورد مشابه براي چند نفر ديگر نيز اتفاق افتاده بود و مسئول اين دفتر پيشخوان با دستپاچگي از ما درخواست مسكوت گذاشتن اين موضوع را داشت.

سرويس صداي مردم بيستون:يك شهروند هرسيني در تماس با اين سامانه خبري اعلام داشت :با توجه به اينكه قبض گاز مصرفي منزل خود را در وقت مقرر در روز ۱۵ اسفند ماه سال گذشته در يكي از دفاتر پيشخوان هرسين پرداخت پرداخت کرده بودم  ولی مجددا بعد از ۴۵ روز اين مبلغ به حساب اداره گاز واریز نشده بود و مجددا در قبض جدید اعمال شده بود.
اين در حالي بود كه با مراجعه به اين  دفتر پيشخوان متوجه شدم اين اشتباه سهوي نبوده و اين مورد مشابه براي چند نفر ديگر نيز اتفاق افتاده بود و مسئول اين دفتر پيشخوان با دستپاچگي از ما درخواست مسكوت گذاشتن اين موضوع را داشت.
از مسئولين محترم خواهشمندم كه به اين گونه سهل انگاريها رسيدگي و با بازرسي به موقع مانع از سو استفاده هاي احتمالي اين مراكز شوند.
2 3

نظرات شما

  علی می گوید :

  برای من هم چندسال پیش موضوعی مشابه رخ داد. رفتم تعزیرات شکایت کردم روز بعد مسول دفتر خدمات ارتباطی آمد گلایه و دادوبیداد که چرا رفتی شکایت، خلاصه چیزی هم بدهکار شدم و هیچ

  هرسین می گوید :

  نباید از این اتفاقات بیفته.

  پاسدار می گوید :

  سلام – اثر دفاتر پیش خوان بر روی قبوض مهر میدهند ،بصورت همزمان وارد سیتم کامپیورتر نمی نمایند ،برای اینکه مدتی پول در دستشان باقی بماند واز طریق حساب روز شمار سود ی عایدشان گردد و در مواردی هم پول پرداختی را بحساب نمی ریزند ،اگر صاجب قبض متوجه شد میگویند اشتباه شده ولی اگر متوجه نشد به سودش تمام شده است بارها با این مشکل بر خورد داشته ام ولی بدلیل اشنایی زبانم بسته شده است. ویا قبضهای موبایل گاها به درب منزل نمی اید و این هم شایعاتی پشت سر خود دارد که مامور توزیع باید جواب بدهد . بهترین روش مبارزه با این بی نظمی اطلاع رسانی از طریق نصب اطلاعیه در داخل پست بانک است تا عموم وظیفه خود را بدانند .

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید