تخلف ۳۰۰ میلیونی یکی از اعضای شورای شهر کنگاور

بیستون نیوز :

یکی از اعضای شورای شهر شهرستان کنگاور پس از اقدام به ساخت و ساز غیر مجاز، ۹۰ میلیون ریال جریمه شده و همچنین بیش از ۲۰۰ میلیون ریال نیز عوارض این ملک را تاکنون پرداخت نکرده است.

شنیده ها حاکی از آن است که یک عضو شورای شهر کنگاور در حالی در سال ۱۳۹۱ اقدام به ساخت و ساز غیر مجاز در کنگاور کرده که هیچ گونه مجوزی از شهرداری برای این ساخت و ساز دریافت نکرده است.

 

بعد از بررسی های به عمل آمده توسط شهرداری، پرونده مذکور به کمیسیون ماده صد ارسال می شود که این شخص به پرداخت ۹۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می شود.

 

همچنین عوارض پذیره این ملک شخصی، بیش از ۱۱۰ میلیون ریال می باشد که علی رغم پیگیری های بیشمار شهرداری این عضو شورای شهر تا کنون حاضر به پرداخت این مبلغ که بیش از ۲۰۰ میلیون ریال می باشد، نشده است.

 

گفته می شود در صورت عدم پرداخت جریمه، این ملک شخصی پلمپ خواهد شد که طبیعتا بازخوردی منفی دربین جامعه خواهد داشت.

 

بر اساس ماده ۲ امور داخلی و تشکیلات شورای اسلامی شهر، اعضای شورای شهر در ابتدای فعالیت خود باید سوگند یاد کرده و ذیل سوگند نامه را امضا کنند. در قسمتی از سوگند نامه آمده است: ((قانون اساسی و سایر قوانین و مقررات کشور را در چار چوب وظایف و اختیارات خود مراعات نمایم و در همه زمینه ها عدالت و انصاف را در نظر داشته و مادام که در شورای اسلامی شهر عضویت دارم در رعایت صرفه و صلاح و پیشرفت امور شهر و شهرداری اهتمام نمایم))

 

منبع آفتاب کنگاور

 

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار