تداوم رفتارهای حیرت انگیز یک فرماندار

بیستون نیوز :

خبرسازی های فرماندار یکی از شهرستان های کرمانشاه پس از پلمپ خانه‌های فرهنگیان، سیلی زدن به مأمور پلیس و کتک زدن ارباب رجوع این بار با درگیری با یکی از مدیران این شهرستان ادامه پیدا کرد.

تداوم رفتارهای حیرت انگیز یک فرماندار/ نزاع با یک مدیر

کرمانشاه – خبرسازی های فرماندار یکی از شهرستان های کرمانشاه پس از پلمپ خانه‌های فرهنگیان، سیلی زدن به مأمور پلیس و کتک زدن ارباب رجوع این بار با درگیری با یکی از مدیران این شهرستان ادامه پیدا کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، رفتارهای حیرت انگیز فرماندار یکی از شهرستان های استان کرمانشاه باعث شده این شهرستان در صدر اخبار رسانه های استان قرار گیرد.

خبرگزاری مهر چندی پیش نیز در گزارشی با عنوان “کتک‌زدن ارباب رجوع توسط فرماندار” به بررسی ابعاد مختلف اقدامات این مدیر دولتی پرداخت.

این مدیر دولتی در ماه های ابتدایی مدیریت خود به عنوان فرمانداری جوان و درس خوانده مورد استقبال بسیاری از طیف های سیاسی برای تصدی این پست قرار گرفت اما در همان روزهای اول با پلپ خانه های سازمانی فرهنگیانی که چند معلم در آن ساکن بودند کمی حاشیه ساز شد.

700143 تداوم رفتارهای حیرت انگیز یک فرماندار

تصویر خانه هایی سازمانی که با سکنه پلمپ شد

بعد از آن خبری مبنی بر سیلی زدن این فرماندار به یک مأمور راهنمایی و رانندگی در اکثر رسانه های معتبر کشور و روزنامه های کثیرالانتشار فضا را تغییر داد.

گرچه فرماندار اقدام به تکذیب خبرهای مذکور کرد اما برنامه تلویزیونی پربیننده پایش از شبکه اول سیمای جمهوری اسلامی ایران نیز با دعوت عادل حیدری، سرگرد سیلی خورده از فرماندار، وی را به عنوان کاندیدای قهرمان هفته تلویزیون به رای مردم گذاشت که با آراء چند صد هزار نفری مردم قهرمان هفته سیما شد.

700145 تداوم رفتارهای حیرت انگیز یک فرماندار

عادل حیدری، پلیس سیلی خورده از فرماندار و قهرمان مردمی برنامه پایش

فرمانده وقت انتظامی استان کرمانشاه نیز با رد تکذیبیه فرماندار مذکور در گفتگو با رسانه ها اعلام کرد که این تکذیبیه بی معناست و پرونده مربوط به سیلی فرماندار به پلیس در جریان است.

موضوع با سکوت مدیران ارشد استان کرمانشاه در عین مطالبه رسانه ها کم کم داشت به فراموشی سپرده می شد که خبر دوم از راه رسید “فرماندار با مشت های پیاپی یک ارباب رجوع را بی هوش کرد”

فرد مضروب شخصی بود به نام شهریار نوروزی از مردم همان شهرستان که به عنوان ارباب رجوع نزد فرماندار رفته بود.

پگیری های خبرنگار مهر به گفتگویی تلفنی با فرد مضروب منجر شد. شهریار نوروزی به عنوان فردی که خودش را صاحب یک شرکت حمل و نقل معرفی می کند اعلام کرد که پس از مراجعه به فرمانداری برای پیگیری یک درخواست اداری به شدت توسط شخص فرماندار مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.

نوروزی که خبر کتک خوردن او از فرماندار به سرعت در شهر پیچید، عامل اصلی کشیده شدن پای بازرسان وزارت کشور به استان کرمانشاه بود.

وی در ادامه به خبرنگار مهر گفت: نامه ای که در دو خط آن چندین بار به استحضار می رساند و با احترام نوشته بودم را به آقای فرماندار دادم اما او شخصا با مشت های پیاپی مرا مورد ضرب شتم قرار داد و من با حالت بی هوشی روی زمین افتادم.

این اقدام از سوی مدیر مذکور به اندازه ای عجیب بود که تردیدی وجود نداشت استانداری کرمانشاه با بررسی موضوع یک تصمیم جدی در خصوص چنین مسئولی خواهد گرفت. اما باز هم خبری از برخورد نشد.

انتقاد رسانه های مکتوب و مجازی استان کرمانشاه از این وقایع و البته از بی توجهی مدیران ارشد استان بالا گرفت و رسانه های مختلف با چاپ خبر و کاریکاتور به این موضوع پرداختند اما باز خبری از اقدام نبود.

حمله ور شدن فرماندار به یک مدیر

اما ظاهرا سلسله رفتارهای عجیب این فرماندار پایانی ندارد و روز گذشته مدیر شبکه بهداشت این شهرستان در تماس با خبرنگار مهر و با صدایی آشفته از حمله فرماندار به معاون خود خبر داد.

پیمان پاکزاد به خبرنگار مهر گفت: فرماندار به معاون من حمله ور شد و اگر نرده ها مانع نمی شد کار بالا می گرفت.

وی ادامه داد: فرماندار با خود من هم در تماس تلفنی که با وی داشتم درگیری لفظی پیدا کرد. تمام این ها به خاطر این بود که من به دلیل حساسیت شغلی در یکی از جلسات نتوانستم حاضر شوم.

به گزارش خبرنگار مهر سلسله اقدامات این فرماندار به جایی رسیده بود که معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه در گفتگو با یکی از نشریان محلی استان اعلام کرد که تخلفات فرماندار را به وزارت کشور ارجاع داده و خواهان برکناری وی شده است.

افکار عمومی حیرت زده از این مجموعه اتفاقات در انتظار نتیجه و بازخورد اقدامات این فرماندار است.

منبع خبرگزاری مهر

مطالب پیشنهادی

  1. Tania گفت:

    A really good answer, full of raoyinaltti!

  2. John گفت:

    You’ve really helped me unatsrednd the issues. Thanks.

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار