تردد مسیر نورآباد به هرسین در گردنه گشور به سختی صورت می گیرد

بیستون نیوز :

بدنبال بارش سنگین برف در دلفان راه ارتباطی تمام روستاهای دلفان مسدود شد.

به گزارش خبرنگار بیستون ، در پی بارش سنگین برف که از شب گذشته در شهرستان دلفان آغاز شده است فرماندار دلفان از قطع راه ارتباطی تمام روستاهای دلفان و قطع شدن برق در برخی از روستاها خبرداد .

طولابی افزود: با توجه به کمبود تجهیزات راهداری از قرارگاه سازندگی خاتم النبیا درخواست تجهیزات راهداری داشته ایم و جلسه ستاد عالی بحران استان با حضور مدیران دستگاه های اجرایی استان لرستان ظهر امروز در دلفان برگزار خواهد شد.

اطلاعیه روابط عمومی اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دلفان

مسیر جاده های نورآباد به هرسین و نورآباد به نهاوند باز است، اما به علت بارش بسیار سنگین برف در گردنه های گشور و گاماسیاب تردد به سختی صورت می پذیرید.وی از مردم خواست تا مساعد شدن اوضاع جوی از سفرهای غیر ضرور اجتناب نمایند و حتما به زنجیر چرخ مجهز باشند.

حاتمیان افزود:پرسنل اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای دلفان از بعدازظهر روز گذشته در راهدارخانه های گاماسیاب-گشور-سرکشتی و مرکز اداره مستقر و آماده خدمات رسانی به همشهریان و هموطنان عزیزمی باشند .

وی گفت: شماره تماس ۰۶۶۳۳۴۰۶۳۲۱ مربوط به مرکز پیام اداره کل راهداری لرستان بصورت ۲۴ ساعته آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راههای استان می باشد.

بارش بیش از ۵۰سانتی متری برف در دلفان

رییس اداره هواشناسی شهرستان دلفان از بارش بیش از ۵۰سانتی متر برف در دلفان از شب گذشته تا کنون خبر داد و افزود این بارش ها تا یکشنبه ادامه خواهد داشت.

منبع:دلفان امروز

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار