تشريح برنامه‌های کمیته قرآنی دهه فجر شهرستان هرسین و بیستون

بیستون نیوز :

رئیس تبلیغات اسلامی هرسین از تشریح برنامه‌های کمیته قرآنی ویژه بزرگداشت سی و هفتمین سالگرد دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار بيستون،حجت‌الاسلام سیدجوادموسوی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی هرسین ، با تشريح برنامه‌هاي كميته قرآني دهه فجر در اين شهرستان، گفت: به همت کانون قرآن اداره تبلیغات اسلامی جلسه کمیته قرآن ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور اعضای این ستاد در اداره تبلیغات اسلامی برگزار شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی هرسین، برگزاری جشنواره قرآنی کودک و نوجوان، محفل نورانی انس با قرآن کریم در بخش‌های بیستون، مرکزی و چمچمال و محافل قرآنی مساجد و هیئت‌هاي مذهبی، تجلیل از قاریان و حافظان و برگزاری دوره آموزشی قرآن ویژه کارکنان دولت را از جمله اين برنامه‌ها عنوان كرد.

وي اعزام مبلّغ به مساجد، ادارات و مدارس، برپایی گفتمان‌های کارگاهی با موضوع انقلاب اسلامی و تشکیل حلقه‌های خاطره‌گویی در هیئت‌هاي مذهبی را از ديگر برنامه‌های کمیته قرآن ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی در اين شهرستان برشمرد.

حجت‌الاسلام موسوی افزود: علاوه بر برنامه‌های ذکرشده برگزاری طرح قرآنی «قرآن بخوانید جایزه بگیرید» با همکاری مؤسسات قرآنی ثارالله و بقیه‌الله، برپایی نمایشگاه کتاب و عرضه محصولات قرآنی توسط مؤسسه قرآنی جنه الرقیه(س)، برگزاری مسابقات متنوع قرآنی در مدارس با هماهنگی اداره آموزش و پرورش هرسین و بیستون و اجرای جام فوتسال بین هیئت‌هاي مذهبی و ده‌ها برنامه دیگر را از جمله برنامه‌هاي اجرايي در اين راستا عنوان كرد.

منبع ايكنا

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار