ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : یکشنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۲۰:۲۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / سیاسی, عناوین برگزیده > تشریح برنامه های هفته ناجا در شهرستان هرسین

تشریح برنامه های هفته ناجا در شهرستان هرسین

صبح امروز پنج شنبه جلسه هماهنگی برنامه های هفته ناجا در شهرستان هرسین با حضور معاون فرماندار ، فرمانده انتظامی شهرستان و مسئولین محلی در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

 

به گزارش خبرنگار بیستون ٰ صبح امروز پنج شنبه جلسه هماهنگی برنامه های هفته ناجا در شهرستان هرسین با حضور معاون فرماندار ، فرمانده انتظامی شهرستان و مسئولین محلی در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.
در ابتدای این جلسه نجف میرزا حسینی معاون فرمانداری شهرستان هرسین طی سخنانی ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن هفته ناجا و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نیروی انتظامی اظهار داشت : از بارزترین ویژگی های نیروی انتظامی سخت کوشی و حضور فعال و مؤثر در کلیه عرصه های فرهنگی ، سیاسی و اجتماعی است .
وی همچنین از فرماندهی و پرسنل انتظامی شهرستان هرسین بخاطر برقراری نظم و امنیت و همکاری مستمر با ادارات و ارگانهای سطح شهرستان تقدیر و تشکر کرد و افزود : در دین و مکتب ما از امنیت بعنوان یکی از نعمت های خداوند متعال یاد شده که به انسان عرضه داشته است و این نشان از مقدس بودن شغل نیروهای نظامی و انتظامی کشور دارد . میرزاحسینی در پایان از اعضای شورای اداری خواست در راستای برگزاری برنامه های هفته ناجا نهایت همکاری را با نیروی انتظامی داشته باشند.
در بخش دیگری از این جلسه سرهنگ همتعلی شکری فرمانده انتظامی شهرستان هرسین ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته ناجا به تشریح برنامه های این هفته پرداخت و از نیروی انتظامی بعنوان یکی از افتخارات و بازوهای توانمند نظام مقدس جمهوری اسلامی یاد کرد و افزود : ما در راستای فرامین و منویات مقام معظم رهبری و برقراری نظم و امنیت در کشور آماده جانفشانی هستیم.
سرهنگ شکری تصریح کرد : کشور ایران به لطف وجود رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و نیروهای مسلح جان بر کف و همیشه بیدار با ۸ هزار کیلومتر مرز مشترک ، همجواری با ۱۶ کشور ، وجود ۳۶ پایگاه نظامی آمریکا در منطقه و فعالیت گروهک های معاند و ضد انقلاب توانسته است امنیت ، اقتدار ، وحدت و یکپارچگی خود را به رخ دشمنان باشد و توطئه های آنان را خنثی سازد.
شکری عنوان کرد : ۳۷ برنامه درون سازمانی و برون سازمانی به مناسبت هفته نیروی انتظامی در شهرستان هرسین برگزار خواهد شد.
سرهنگ شکری در پایان سخنانش بر استفاده از ظرفیت کارشناسان نیروی انتظامی به منظور آگاه سازی دانش آموزان در خصوص جرائم تأکید کرد.
.
.
index
خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید