تشريح برنامه هاي هفته ناجا در شهرستان هرسين

بیستون نیوز :

صبح امروز پنج شنبه جلسه هماهنگي برنامه هاي هفته ناجا در شهرستان هرسين با حضور معاون فرماندار ، فرمانده انتظامي شهرستان و مسئولين محلي در سالن جلسات فرمانداري برگزار گرديد.

 

به گزارش خبرنگار بیستون ٰ صبح امروز پنج شنبه جلسه هماهنگي برنامه هاي هفته ناجا در شهرستان هرسين با حضور معاون فرماندار ، فرمانده انتظامي شهرستان و مسئولين محلي در سالن جلسات فرمانداري برگزار گرديد.
در ابتداي اين جلسه نجف ميرزا حسيني معاون فرمانداري شهرستان هرسين طي سخناني ضمن تبريك به مناسبت فرارسيدن هفته ناجا و گراميداشت ياد و خاطره شهداي نيروي انتظامي اظهار داشت : از بارزترين ويژگي هاي نيروي انتظامي سخت كوشي و حضور فعال و مؤثر در كليه عرصه هاي فرهنگي ، سياسي و اجتماعي است .
وي همچنين از فرماندهي و پرسنل انتظامي شهرستان هرسين بخاطر برقراري نظم و امنيت و همكاري مستمر با ادارات و ارگانهاي سطح شهرستان تقدير و تشكر كرد و افزود : در دين و مكتب ما از امنيت بعنوان يكي از نعمت هاي خداوند متعال ياد شده كه به انسان عرضه داشته است و اين نشان از مقدس بودن شغل نيروهاي نظامي و انتظامي كشور دارد . ميرزاحسيني در پايان از اعضاي شوراي اداري خواست در راستاي برگزاري برنامه هاي هفته ناجا نهايت همكاري را با نيروي انتظامي داشته باشند.
در بخش ديگري از اين جلسه سرهنگ همتعلي شكري فرمانده انتظامي شهرستان هرسين ضمن تبريك به مناسبت فرا رسيدن هفته ناجا به تشريح برنامه هاي اين هفته پرداخت و از نيروي انتظامي بعنوان يكي از افتخارات و بازوهاي توانمند نظام مقدس جمهوري اسلامي ياد كرد و افزود : ما در راستاي فرامين و منويات مقام معظم رهبري و برقراري نظم و امنيت در كشور آماده جانفشاني هستيم.
سرهنگ شكري تصريح كرد : كشور ايران به لطف وجود رهبري حكيمانه مقام معظم رهبري و نيروهاي مسلح جان بر كف و هميشه بيدار با ۸ هزار كيلومتر مرز مشترك ، همجواري با ۱۶ كشور ، وجود ۳۶ پايگاه نظامي آمريكا در منطقه و فعاليت گروهك هاي معاند و ضد انقلاب توانسته است امنيت ، اقتدار ، وحدت و يكپارچگي خود را به رخ دشمنان باشد و توطئه هاي آنان را خنثي سازد.
شكري عنوان كرد : ۳۷ برنامه درون سازماني و برون سازماني به مناسبت هفته نيروي انتظامي در شهرستان هرسين برگزار خواهد شد.
سرهنگ شكري در پايان سخنانش بر استفاده از ظرفيت كارشناسان نيروي انتظامي به منظور آگاه سازي دانش آموزان در خصوص جرائم تأكيد كرد.
.
.
index 6 تشريح برنامه هاي هفته ناجا در شهرستان هرسين

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار